Těhotná Veronika Kopřivová si užívá v Dubaji. V sedmém měsíci těhotenství se vypravila i do pouště

Těhotná Veronika Kopřivová si užívá v Dubaji. V sedmém měsíci těhotenství se vypravila i do pouště Zdroj: Shutterstock

Jágrova ex Veronika Kopřivová vyrazila za sluncem, mořem a dobrodružstvím do Dubaje. Tato krásná blondýnka, která je nyní v sedmém měsíci těhotenství, do exotické destinace vycestovala se svým partnerem a otcem miminka Miroslavem Dubovickým. Jak si to Veronika Kopřivová v Dubaji vůbec užívá?

Modelka, influencerka a Jágrova ex Veronika Kopřivová již za několik týdnů přivítá na světě své první dítě, které čeká se svým přítelem Miroslavem Dubovickým. Ještě před porodem se však vydala za pořádným dobrodružstvím do Dubaje.

O tom, jak si to ve Spojených arabských emirátech užívá, Veronika Kopřivová pravidelně informuje na svém Instagramu. V této exotické destinaci si vychutnává slunce, moře i skvělé jídlo v místních restauracích. Aby toho nebylo málo, 22. března oslavila v Dubaji také své třicáté narozeniny.

“Já se na třicítku těšila celý život, ani nevím proč. Možná jsem někde uvnitř cítila, že dosáhnu tak nějak všeho, co jsem do třiceti chtěla. Jsem velmi vděčná a šťastná za život, jaký mám. Ne vždy se daří, můj život není dokonalý, ale o tom to je, protože vždy to má nějaký důvod, který nás posouvá dál. Musím říct, že se moc těším na další roky mého života, protože teprve teď to všechno bude dávat ten opravdový smysl,” napsala těhotná modelka na svém Instagramu.

Veronika Kopřivová zažila se svým partnerem Miroslavem Dubovickým v Dubaji i pravé dobrodružství. Spolu s průvodci se totiž vydali na výlet do pouště.

“Výlet do pouště byl nádherný! Vybrala jsem Sonara camp, atmosféra tam byla dechberoucí. Výborné jídlo, krásné prostředí a na výběr plno zábavných možností, jak si poušť užít,” pochválila Veronika Kopřivová.

Jak je na Veroničiných instagramových fotkách patrné, těhotenství ji velmi svědčí. V sedmém měsíci má pouze bříško a štíhlou postavu a také v plavkách vypadá naprosto skvěle. Co myslíte, bude mít Veronika Kopřivová chlapečka, nebo holčičku?

Autor:
Publikováno: 30. 3. 2021 10:43 Nahlásit obsah