Těhotná zpěvačka Adele: O víkendu se tajně vdala

Těhotná zpěvačka Adele: O víkendu se tajně vdala

Zpěvačka Adele (24) se o víkendu tajně provdala za svého snoubence a otce svého očekávaného dítěte Simona Koneckého (38). Alespoň to tvrdí světová média. O zpěvaččině svatbě jako první informoval americký magazín Life & Style.

Adele a Simon, kteří spolu chodili teprve od loňského léta, ohromili nejen tím, když v červnu veřejně přiznali, že čekají společné dítě, nyní překvapili i tajným sňatkem. Zahraniční bulvár vyzpovídal také několik hostů, kteří se měli utajené svatby zúčastnit.

                   

Doopravdy se vzali a já jsem byl při tom. Bylo to úžasné. Adele byla oblečená v šatech v klasickém stylu a Simon vypadal velmi elegantně, pověděl údajně jeden z hostů o svatbě. Svatebčané ovšem bulváru neprozradili to nejpodstatnější – kdy přesně a kde se svatební obřad konal.

                            

Zatímco pro Adele to byla premiéra, Simon má už za sebou jedno nevydařené manželství se stylistkou Clary Fisher. Interpretku písně Someone liky you a vítězku Grammy seznámil s jejím současným manželem loni v létě zpěvák Ed Sheeran, a to právě v době, kdy se Adele léčila z operace hlasivek.

Autor:
Publikováno: 30. 8. 2012 16:46 Nahlásit obsah