Tereza Kerndlová prodává dům ve Španělsku. Luxusní vilu s bazénem u moře můžete mít za 40 milionů

Tereza Kerndlová prodává dům ve Španělsku. Luxusní vilu s bazénem u moře můžete mít za 40 milionů Zdroj: Profimedia

Sluneční paprsky, teplo, šumění moře, mořské vlny a krásný výhled. Nejen to slibuje zpěvačka Tereza Kerndlová, která na svém Instagramu nabízí luxusní vilu s bazénem u moře. Tento dům v přímořském letovisku Estepona, kde Tereza žije, můžete mít za 40 milionů korun.

Myslíte si, že Tereza Kerndlová prodává své hnízdečko lásky, které si nedávno zařídila se svým manželem René Mayerem ve španělské Esteponě? Musíme vás vyvést z omylu. Krásná zpěvačka na svém Instagramu nabízí luxusní vilu s bazénem, která se nachází v jejich těsném sousedství.

“HLEDÁM SOUSEDA! Nádherná nemovitost ob jeden dům od nás v Esteponě! Cena 1 495 000 EUR,” napsala Tereza Kerndlová na Instagram s tím, že svůj španělský domov skutečně neprodává, ale pouze hledá souseda.

Krásná zpěvačka navíc natočila video, ve kterém své sledující domem, jenž je na prodej, krůček po krůčku provází.

Zdroj: Shutterstock Tereza Kerndlová a René Mayer si koupili luxusní vilu u moře, která se nachází ve španělské Esteponě, v loňském roce. Následně své bydlení snů několik měsíců rekonstruovali a zabydlovali.

“Splnili jsme si sen. Vlastní dům. Osm let jsme hledali s mým mužem tu správnou první linii u moře. Náš nový druhý? Nebo první domov?”  napsala na Instagramu zpěvačka o svém španělském domě, z jehož terasy má překrásný výhled na nekonečné moře.

Zdroj: Instagram.com/terezakerndlova
Autor:
Publikováno: 11. 11. 2022 09:21 Nahlásit obsah