Vzpomínáte na nejkrásnější holčičku světa? Tak se koukněte, jak vypadá po letech dnes!

Vzpomínáte na nejkrásnější holčičku světa? Tak se koukněte, jak vypadá po letech dnes! Zdroj: http://www.telemundo.com

Modelingový svět není výsadou pouze mladých žen. Mnohdy se hvězdami obálek předních módních časopisů stávají i malé holčičky. Jednou z nich byla i tehdy desetiletá Thylane Blondeau, která zazářila v prestižním časopisu Vogue. Jak vypadá dívenka dnes?

Malá Thylane byla už odmala zvyklá na pozornost médií a záři reflektorů – její maminka je totiž herečka Véronika Loubry a otec fotbalista Patrick Blondeau.

Holčička se začala věnovat modelingu už ve čtyřech letech. Obrovský zlom v její kariéře však nastal, když si jí povšimnul prestižní časopis Vogue. Ten s ní nafotil fotografie, které ovšem vzbudily v té době nevídaný rozruch. Thylane na fotkách nevypadala jako malá desetiletá holčička, ale jako dospělá sexy žena. Kritici zdůrazňovali, že kontroverzní fotky mohou podněcovat pedofílii.  Paradoxně právě tyto fotografie vystřelily Thylaninu kariéru vzhůru a najednou byla označována jako nejkrásnější dívka světa.

Zdroj: prod.static9.net.au

Dnes je Thylane 15 let a modelingu se stále věnuje. Fotí pro lususní značky, v roce 2015 debutovala ve filmu Bella a Sebastian: Dobrodružství pokračuje a i přes své úspěchy má v podstatě celou kariéru ještě před sebou. Říká se, že ona, společně s dcerou Cindy Crawford, patří mezi nastupující generaci modelek, která dosáhne stejných úspěchů jako třeba Naomi Campbell, Linda Evangelista nebo Heidi Klum.

Zdroj: www.telemundo.com

Mladá modelka je také velmi aktivní na sociálních sítích. Na svém Instagramu má před 950 tisíc sledujících lidí, takže se dá předpokládat, že o této krásné a talentované dívce ještě uslyšíme.

Autor:
Publikováno: 21. 2. 2017 10:27 Nahlásit obsah
Loading...