Živá Barbie Valeria Lukyanova

Živá Barbie Valeria Lukyanova

Ukrajinka Valeria Lukyanova svým vzhledem šokuje celý svět. A co že je na ní tak zvláštního? Vypadá jako panenka Barbie! Ještě jste o ní neslyšeli? Nebo lépe, ještě jste neviděli její fotky?

Vzhled této mladé dívky (21 let) kopíruje Barbie – jak obličej, tak celé tělo. Dlouhé rovné blonďaté vlasy, krásná tvářička podtržená dokonalým make-upem, velké modré oči, dokonalé rty, dlouhé štíhlé nohy, velké poprsí a boky, velice štíhlý pas (prý 46 cm). To je Valeria Lukyanová.

Při prvním pohledu na její fotky si asi řeknete: „To není možné, musí to být fotomontáž, musí to být upravené fotky, takhle přece nikdo nemůže skutečně vypadat.“ Takto neuvěřitelných fotek má Valeria plný facebook a je jich vlastně plný internet. Právě facebook nám může dokázat, že tato dívka skutečně existuje, najdeme zde i o něco méně stylizované fotky, kde díky menšímu množství make-upu vidíme o něco normálnější tvář, ale stále stejné tvary těla.

Pokud tedy přijmeme fakt, že takováto bytost opravdu existuje a takto skutečně vypadá, asi nás hned napadne další otázka: „Vypadá tak sama od sebe, od přírody?“ A odpovědět si asi dokážete rychle samy. Valeria musela podstoupit velké množství plastických operací obličeje i těla, aby se co nejvíce přiblížila Barbie, takže je stejně jako plastová panenka sama z podstatné části umělá.

Některé zdroje však uvádějí, že Ukrajinka z Oděsy nepodstoupila ani jeden plastický zákrok, jak jim prý sama tvrdila, jiné zase naopak uvádějí, že se k plastickým operacím přiznává a podstoupila jich mnoho. Věřme, čemu chceme, tak či tak pro nás bude tato Barbie na pohled velice nezvyklou osobou. A jako nezvyklá je označovaná i co se jejích vnitřních kvalit týče. Někteří lidé, kteří se s ní setkali, říkají, že její duše je z jiného světa úplně stejně jako její tělo. Vydělává si duchovním poradenstvím a vedením esoterických seminářů, hodně medituje, ráda zpívá, zajímá se o astrologii. Živí se jen ovocnými koktejly a nejí žádnou pevnou stravu. Svou popularitu prý příliš neřeší, uvědomuje si, že vypadá nezvykle a z negativních reakcí spousty lidí si nic nedělá.

Valeria se během tohoto roku stala celebritou známou po celém světě, má tisíce zhlédnutí na youtube i tisíce lajků na facebooku. Někteří se jí vysmívají, někteří ji nenávidí, jiní ji naopak obdivují.

Co na tuto živou Barbie říkáte vy?

Foto: facebook.com

 

Autor:
Publikováno: 19. 12. 2012 01:21 Nahlásit obsah