Živá Barbie Valeria Lukyanová: Umím cestovat mimo své tělo

Živá Barbie Valeria Lukyanová: Umím cestovat mimo své tělo

Valerii Lukyanovou znáte spíše podle vzhledu, než podle jména. Za cíl si totiž dala vypadat jako živá Barbie. V následujícím rozhovoru, který se uskutečnil pro online magazín The Daily Beast, prozradila něco o svých plastických operacích, mimozemšťanech a také o tom, že nikdy nebude mít děti.

Jak si připadáš, když tě lidé nazývají živoucí Barbie?

Podle mě je panenka Barbie naprosto dokonalá, vždyť také byla vytvořena jako idol. Když jsem převzala její image, cítila jsem se velmi spokojeně- neustále mi někdo skládal komplimenty. Ale potom se objevily urážlivé poznámky vůči mému intelektu. To člověka zamrzí a škodí to i mé reputaci, protože jsem zároveň také spirituální vůdkyní pro mnoho lidí.

Co tě k tomu přivedlo, být spirituální učitelkou?

Svůj první zážitek s cestováním mimo tělo jsem prožila ještě coby malá holka. Mohla jsem cestovat na jiné planety a do jiných vesmírů. To se stávalo spontánně. Nyní to dokážu ovládat a mohu cestovat jen tam, kam chci. Poslední čtyři roky učím semináře ohledně meditace a cestování mimo tělo.

Je to dnes populární? A co vlastně učíš na svých seminářích?

Lidi astrální cestování hodně zajímá a spousta z nich ani neví, že je mimozemšťané navštěvují. Znám několik profesionálů, kteří s mimozemšťany dokážou komunikovat. Moje zkušenosti jsou trochu jiného zaměření, já dokážu cestovat kolem světa, do minulosti i do budoucnosti. Vím také hodně o dietách. Pokud chcete žít dlouhý život a být krásní, jezte zeleninu a bylinky, jezte malé porce- budete tak mít víc energie, budete mít čisté emoce a budete více kreativní.

Máš pocit, že je tvůj vzhled důležitý pro to, co děláš? Jak ti tvůj vzhled pomáhá ve spirituální práci?

Ano, můj neobvyklý vzhled přitahuje klienty. Myslím, že kdybych vypadala obyčejně, nebyla bych tak populární. Každý týden dostávám stovky emailů od svých fanoušků, kteří mají zájem o spirituální semináře.

Lidé jsou fascinováni tvým vzhledem. Jak se díky tomu cítíš?

Věřím, že můj vzhled motivuje ostatní zlepšit jejich vzhled, zdravě jíst a žít mnohem aktivněji a kreativněji. Je velmi důležité jíst méně, pozorovat přírodu a žít v harmonii se svým vnitřním světem. Je tu vždy prostor pro dokonalost, záleží jen na vás.

Jsi vdaná? Plánuješ rodinu?

Ano, jsem vdaná za někoho, koho znám již od školy. Naši otcové byli přáteli. Jsme si s manželem velmi blízcí. A ne, nebudu mít děti. Jednou, když jsem cestovala mimo své tělo, uvědomila jsem si, že nejsem člověk a můj duch není lidský- neměla bych tedy ani mít děti.

Co děláš pro to, abys zůstala fit?

Třikrát týdně cvičím v posilovně a hodně běhám. Je důležité, abyste dvě hodiny po cvičení nejedli, jen pili. Celkově preferuji tekutou potravu a jím velmi malé porce. Lidé si myslí, že mám za sebou spoustu plastických operací, například že jsem si nechala odstranit žebra. Není to pravda. Podstoupila jsem jen plastickou operaci prsou a útlý pas máme v rodině.

Jak lidé na ulici reagují na tvůj vzhled? A co na to říká tvůj manžel?

Obvykle slyším komplimenty a lidé se se mnou chtějí fotografovat. Obzvlášť, pokud vycestuji do zahraničí. Můj manžel mě zná již déle než deset let a je zvyklý na mou krásu, ať už na školních párty, nebo teď na jeho firemních večírcích. Naštěstí moc nechodí na Internet, takže se mu negativní komentáře ke mně vyhýbají.

V jakém oblečení se cítíš nejlépe?

Nemám ráda cvičební úbory a podobně. Preferuji ženské oblečení, šaty, podpatky, boty na platformě- vše, co podtrhuje tvar mého těla. Nikdy bych si nevzala něco vytahaného. Moje oblíbená značka je Dolce & Gabbana.

Jakým směrem se teď bude ubírat tvoje kariéra? Máš nějaké další plány pro modeling? Nebo napsat knihu? Mít televizní show?

Už jsem napsala knihu o svých astrálních výletech. Teď mám v plánu se zaměřit na svou hudební kariéru. Ve svém repertoáru mám již více než 100 písniček. Nezáleží na tom, jak ošklivé věci se o mě budou říkat, brzy se stanu popovou hvězdou a zároveň populární učitelkou cestování mimo tělo.

  

Zdroj: thedailybeast.com

Foto: bleskove.centrum.cz, fashdloops.com, occforeclosure.net

Autor:
Publikováno: 17. 8. 2013 22:06 Nahlásit obsah