Víte, kde je zrovna teď vaše dítě?

Víte, kde je zrovna teď vaše dítě?

Děti jsou často jako z hadích ocásků, chvilku neposedí a stačí malá nepozornost a jsou v trapu. Být rodičem proto znamená kromě celé řady radostí také permanentní starost o bezpečí dítěte. Díky asistenční službě NajduTě však můžete být o mnoho klidnější.

V České Republice se od letoška dá zakoupit nová služba, která slouží rodičům. Vytvořila ji firma GOPE Systems ve spolupráci s Policií ČR a Ministerstvem vnitra, aby pomáhala rodičům ve chvílích, kdy neví kde jejich dítě je, nebo když o ně mají strach, nebo se chtějí jen ujistit, že je vše v pořádku. Služba funguje po telefonu je tedy velmi jednoduché kdykoli když se rodiče obávají zavolat na operační centrum služby NajduTě, které je vždy dostupné.

Vyškolení profesionálové rodičům ochotně pomůžou a rychle lokalizují polohu mobilního telefonu jejich dítěte. Rodiče mají tak možnost okamžitě reagovat na nenadále vzniklou situaci a včas odhalit možné nebezpečí. Tato služba slouží jako prevence stresům spojených s dětskou nedochvilností nebo jejich ztracením.

Mobilní telefon je už dnes brán jako samozřejmost a běžný doplněk kohokoliv z nás. Děti jsou se svým telefonem často dokonale sžité a nosí jej všude s sebou. Díky tomu je monitoring, nebo-li sledování mobilního telefonu nejvhodnější metodou pro dohledání aktuální polohy, jinak nedostupných dětí.

Publikováno: 25. 10. 2012 11:20 Nahlásit obsah
Loading...