Říká, že není zlatokopka, ale luxusní cestovatelka: Cestování jí platí cizí muži ze seznamek

Říká, že není zlatokopka, ale luxusní cestovatelka: Cestování jí platí cizí muži ze seznamek Zdroj: Dailymail.co.uk

Britka Natalie Wood navštívila skoro všechny státy světa. Výdaje na toto nákladné cestování však nejdou z její kapsy. Zkrátka si vše umí zařídit jinak a výdaje za cestování jí platí cizí muži ze seznamek. Na pomluvy typy, že je zlatokopka, reaguje tak, že je spíš luxusní cestovatelka. Co na její životní styl říkáte? Není to už tak trochu přes čáru?

32letá Natalie Wood z Canterbury v britském Kentu ze všeho nejraději cestuje po celém světě. Pyšní se tím, že navštívila více než 80 států přes Austrálii, Kuvajt, Maledivy, Turecko, Dubaj nebo Abu Dhabi. Na tom by nebylo nic zvláštního, ale výdaje na tyto nákladné cesty nikdy nešly z jejích kapes. Vždy je platili cizí muži, zejména bohatí podnikatelé, se kterými se seznámila a následně smluvila cestu na online seznamce Miss Travel. Zdroj: Dailymail.co.uk Na on-line seznamce Miss Travel si běžně single cestovatelé domlouvají společné cesty po světě. "Já jsem se k ní připojila v roce 2014 s tím, že budu cestovat a zároveň si jejím prostřednictvím najdu stálého přítele. Pak se to ale ubíralo jiným směrem," říká Natalie.

Zdroj: Dailymail.co.uk Jakým způsobem Natalie postupuje? Na této online seznamce "loví" bohaté muže a domlouvá se s nimi na společném cestování po světě. Tito vesměs bohatí podnikatelé jí na oplátku platí cestu letadlem i ubytování v hotelu a navíc jí dávají nemalé "kapesné". Natalie, která je původní profesí kosmetička, tvrdí, že nejde jenom po penězích, ale že tímto způsobem hledá stálého partnera a zároveň si užívá cestování po světě.

Natalie Wood má za sebou už více než 80 cest do zahraničí se skoro osmdesátkou různých mužů. Že se vám to nezdá? Tato mladá Britka však o sobě stále tvrdí, že není zlatokopka ani společnice, ale luxusní cestovatelka.

Zdroj: Dailymail.co.uk "Vadí mi, že mě tak lidé nazývají, ale myslím, že mi spíš závidí má dobrodružství, která po světě podnikám," tvrdí Natalie. Dále upozorňuje, že muži, se kterými cestuje po světě, na ni netlačí, aby s nimi měla sex. Ale v některých případech není podle jejích slov intimní blízkost zcela vyloučena. 

Tak si to přeberte sami!

Autor:
Publikováno: 31. 10. 2018 09:00 Nahlásit obsah
Loading...