Využijete během cestování: Vychytávky do auta, díky kterým ušetříte čas i nervy

Využijete během cestování: Vychytávky do auta, díky kterým ušetříte čas i nervy Zdroj: Brightside.me

Průměrný řidič stráví v autě až 1100 hodin ročně, což je skoro 3 hodiny denně. Cestu autem si už málokdo z nás dokáže představit bez držáku na chytrý telefon, nabíječky do zapalování nebo cestovního termohrnku. Známe ale další, a to naprosto jednoduché vychytávky do auta, které vám zpříjemní cestování a navíc zjednoduší běžnou údržbu vašeho vozu.

Chcete, aby byl držák na nápoje stále čistý? Prostě do něj vložte silikonové košíčky na muffiny.

Zdroj: Themaven.net

Chce si dát vaše dítě v autě zmrzlinu? Jistě víte, co bude následovat... Pokapaná sedadla a zamatlaná vnitřní okýnka a kliky. Dítěti ovšem můžete zmrzlinu v klidu dopřát a interiér vašeho vozu zůstane i tak nedotčený, když použijete následující vychytávku.

Zdroj: Mommyshorts.com

Díky těmto policím bude zavazadlový prostor vašeho auta mnohem přehlednější. Důležité je, aby byly přenosné a vy jste je mohli v případě potřeby z auta kdykoli odstranit.

Zdroj: Brightside.me

Některé dokumenty musíte mít během cestování autem stále po ruce. Zkuste je všechny dát dohromady do jedné složky, a co je hlavní: přehledně je seřaďte.

Zdroj: Brightside.me

Také se vám v autě povaluje větší množství kabelů, nabíječek nebo gumiček do vlasů? Dejte těmto věcem řád a mějte je uschované v plastových krabičkách, které uložíte třeba do palubní přihrádky.

Zdroj: Brightside.me

Jistě víte, jak se špatně čistí sedadla v autě. A to zvlášť v místech, kde máte připevněnou dětskou autosedačku. Sedadla přitom můžete před jejich znečištěním ochránit úplně jednoduše. Stačí použít speciální chrániče sedadel, které musí být voděodolné a snadno omyvatelné.

Zdroj: Brightside.me

Osvěžovače vzduchu do auta, například klasické "stromečky", nemusí každému z nás vonět. Pokud jejich vůni nesete nelibě, a přesto si chcete váš vůz provonět, vyzkoušejte následující geniální trik. Na klasický dřevený kolíček naneste několik kapek svého oblíbeného esenciálního oleje a tento kolíček umístěte třeba na krytku ventilátoru.

Zdroj: Brightside.me

Trápí vás velké fleky na čalounění sedadel vašeho auta? I tento problém můžete rychle a jednoduše vyřešit. A to za použití směsi z octa a jedlé sody, v poměru přísad 1:1. Touto směsí nejprve sedadla pečlivě potřete. Až budou suchá, vysajte je vysavačem.

Zdroj: Brightside.me

Pokud chcete udržet své auto v čistotě, měli byste si v něm vymezit také místo pro improvizovaný koš na odpadky. Příliš místa vám nezabere například plastový box (původně určený na cereálie, těstoviny nebo mouku) doplněný plastovým sáčkem.

Zdroj: Brightside.me

Autor:
Publikováno: 30. 4. 2018 10:45 Nahlásit obsah
Loading...