Kategorie Čokoláda

Článek
Jezte čokoládu – zhubnete a zlepšíte si paměť
Jezte čokoládu – zhubnete a zlepšíte si paměť Ze všech stran se na nás hrnou informace o tom, že pokud chceme zhubnout, musíme se navěky věků vyvarovat konzumace sladkého včetně milované čokolády. Překvapivé ovšem je, že vědci na to mají zcela opačný názor. Dle nich vám čokoláda s hubnutím naopak pomůže a ještě s ní posílíte i svůj mozek.
Článek
Víte, co se stane s vaším tělem, když sníte kousek čokolády?
Víte, co se stane s vaším tělem, když sníte kousek čokolády? Čokoláda bezesporu patří mezi jednu z největších slabostí žen. A není divu – funguje totiž jako sladké antidepresivum. 16 procent žen se dokonce přiznalo, že dají přednost tabulce čokolády před sexem. Podívejte se na to, co dokáže kousek této božské sladkosti udělat s vaším tělem.
Článek
Nasušte si na zimu trošku vitamínů do zásoby
Nasušte si na zimu trošku vitamínů do zásoby Máte zahradu plnou ovocných stromů? Anebo vás babička každý podzim zásobuje vlastní úrodou? Obzvláště pokud nemáte prostorný sklep, je těžké uchovat větší množství ovoce čerstvé. Variantou zpracování ovoce přináší…
Článek
Vytvořte si domácí Ferrero Rocher. Jiné už chtít nebudete
Vytvořte si domácí Ferrero Rocher. Jiné už chtít nebudete Neznáme nikoho, kdo by nemiloval tuto luxusní pochoutku. Bohužel, její cena v obchodě není taková, abychom si mohli dovolit mlsat ji každý den. Nezoufejte a vytvořte si za pár kaček své vlastní domácí Ferrero.
Článek
Domácí kokosovo-mandlové tyčinky. Těm zkrátka neodoláte!
Domácí kokosovo-mandlové tyčinky. Těm zkrátka neodoláte! Pro všechny milovnice sladkého máme recept na skvělé a hlavně jednoduché domácí tyčinky s kokosem a mandlemi. Garantujeme vám, že se u vás doma příliš dlouho neohřejí. Zkusíte je taky?
(23) Načíst více