Chcete se zbavit tuku z paží? Známe 3 ověřené způsoby, jak toho docílit!

Tukové zásoby na pažích přibývají s narůstajícím věkem u žen i u mužů. Problémy většinou začínají po 30. roku života v důsledku nedostatečné fyzické aktivity, kdy se svaly mění na tuk. Když k tomu navíc přidáte ztrátu elasticity kůže, dostanete paže prošpikované tukem!

Odstraňte přebytečný tuk pomocí 3 návyků. Už se nadále nebudete stydět za vaše ochablé ruce před přáteli.

1. Strava

Jestliže chcete, aby se vaše tělo začalo měnit, musíte nejprve začít se změnou vašeho jídelníčku a stravovacích návyků. Vyvarujte se cukrů, pečiva, alkoholických nápojů a sladkých limonád. Přesměrujte vaši pozornost na potraviny plné bílkovin, jako jsou ryby, kuřecí a krůtí maso, vajíčka a sýr. Nezapomeňte také na množství zeleniny a bylinek. K tomu je také důležité udržovat pitný režim, který by měla převážně tvořit čistá neperlivá voda.

2. Péče o pleť

Teplá a studená sprcha, masáže a balzámové zábaly dokážou obnovit pevnost vaší kůže. Sprcha dokáže také stimulovat krevní cévy. V důsledku toho je kůže obohacená o kyslík a potřebné živiny. Masáž zase na druhou stranu pomáhá proti ochabnuté kůži. Kruhovými pohyby obou dlaní masírujte problémové oblasti. Postačující čas je mezi 15-20 minutami. Na zvýšení efektu můžete použít i speciální masážní oleje.

3. Cviky na ruce

Samozřejmě nemůžeme opomenout fyzickou zátěž. S tou docílíte krásného pevného tvaru paží. Najděte si v nabitém dni chvilku pro cvičení a praktikujte ho každý den. Co nevidět se dostaví výsledky a vy se budete cítit opět svá v jakémkoliv oděvu. Jestliže nemáte po ruce činky, cvičení můžete praktikovat i s plnými plastovými lahvemi. 

Pro dosažení pozitivních výsledků bude zapotřebí praktikování všech zmíněných bodů. V průběhu je třeba také velká dávka motivace. Jinak se výsledky nedostaví a vy budete frustrovaní. Přejeme vám hodně štěstí a pevnou vůli!

 

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 11. 1. 2017 18:36 Nahlásit obsah