Nový hit ve cvičení? Vyzkoušejte Salsation Fitness!

Nový hit ve cvičení? Vyzkoušejte Salsation Fitness! Zdroj: Shutterstock.com

Která z nás by si nepřála shodit nějaké to kilo dolů, že? Ovšem ne každou z nás baví trávit dlouhé hodiny v posilovně anebo se věnovat něčemu, do čeho se musíme silou vůle nutit. Pokud i vy patříte do této skupinky, máme pro vás dobrou zprávu!

Vyzkoušejte efektivní hubnutí za pomocí Salsation Fitness. Tohle jedinečné cvičení v sobě nese prvky fitness a tance zároveň. Jak již sám název napovídá, základem je slovo „salsa“, což pochopitelně je omáčka, ovšem dá se to přeložit i jako směsice několika kultur i hudebních žánrů, jako je například hip-hop, street dance, salsa a jiné. Tím dalším slovem, které tvoří název tohoto cvičení, je „sensation“, což v překladu znamená pocit. Jde totiž také o to, jak vnímáte hudbu kolem vás a jak je potřeba si tance a cvičení užívat plnými došky.

A v čem je tedy tohle cvičení jiné?

  • Mnoho žen se kvůli svému vyššímu věku zdráhá do nějakého cvičení vůbec pouštět, což je ovšem velká chyba a škoda. Salsation je však jedno z mála cvičení, při kterém váš věk ani pohlaví nehraje žádnou roli.
  • Navíc se také řadí mezi jednoduchá cvičení, což je jen další pozitivum pro úplné začátečnice. Salsation obsahuje velmi jednoduché prvky a pohyby, které se dají lehko zapamatovat.
  • Když se skloubí cvičení se zábavou, nemůže vzniknout nic špatného. Když vás totiž cvičení baví, mnohem lépe se hýbete a působíte energickým dojmem, což je přesně to, co je při hubnutí potřeba. Takže vaše snaha dopomůže k prvním zřetelným výsledkům již za krátký čas.

Na ukázku toho, jak tohle cvičení vypadá v praxi, se můžete podívat ve videu níže:

Autor:
Publikováno: 17. 10. 2017 09:31 Nahlásit obsah
Loading...