Kategorie Dárky

Článek
čtenářka píše: Vyznání lásky pro pivaře
čtenářka píše: Vyznání lásky pro pivaře Tento článek nebude o klasických tipech na romantiku při svíčkách. Snad ještě v žádném romantickém filmu si chlap před vášnivým tangem nebo vyznáním lásky neotevřel lahváče. Dnes se dozvíte, jak opravdu přesvědčit svého muže, že k němu chováte nehynoucí lásku a on vám prostě padne ke kolenům, i kdyby si u toho měl rozbít svůj oblíbený půllitr.
Článek
Tipy na vánoční dárky pro kamarádku
Tipy na vánoční dárky pro kamarádku Pořídit dárek pro kamarádku se může na první pohled zdát jednoduché. Vždyť možná právě vy ji znáte nejlépe. I přesto však může nastat chvíle, kdy pramen vaší fantazie dočista vyschne, a vy si s hrůzou uvědomíte, že vlastně vůbec netušíte, co vaší dobré přítelkyni pod vánoční stromek nadělit. My vám poradíme.
Článek
Co nadělit pod stromeček kolegyni z práce?
Co nadělit pod stromeček kolegyni z práce? Kolegyně jsou takovým "zvláštním druhem" ve vašem životě. Sice s nimi denně trávíte více času než s kýmkoli jiným, ale mimo práci se kromě pár výjimek téměř nevídáte. Je jasné, že všichni rádi oddělujeme soukromý a profesní život. Co potom věnovat osobě, o které toho z práce víte spoustu, ale na soukromou dovolenou byste s ní nejspíše nejela?
Článek
Nevíte, co pro maminku k Vánocům? Poradíme vám!
Nevíte, co pro maminku k Vánocům? Poradíme vám! Vánoce už jsou skoro za dveřmi a společně s nimi přichází čas shánění dárků. Že ještě nevíte, co byste mohly dát pod stromek své mamince? Připravili jsme pro vás několik tipů, které vám s touto starostí poradí anebo vás alespoň inspirují.
(6) Načíst více