Ke změně života ji dohnal až infarkt: Shodila 133 kilo a stala se z ní neskutečná kráska

Ke změně života ji dohnal až infarkt: Shodila 133 kilo a stala se z ní neskutečná kráska Zdroj: People.com

29letá Kanaďanka Robin Janes nebyla štíhlá ani jako malá holka. Měla vždy sklony k nadváze, ráda jedla a sport nebyl nic pro ni. Svůj způsob života radikálně změnila až poté, co ji s jejími 203 kilogramy dostihl infarkt. Bylo jí tehdy 24 let a její tělo kvůli obezitě vypovědělo službu.

Robin Janes prodělala ve svých 24 letech infarkt. Život jí naštěstí zachránila včasná pomoc, a tak mohla začít přemýšlet nad tím, co doposud ve svém životě udělala špatně. Do té doby žila extrémně nezdravým způsobem. Milovala lasagne a smažená jídla a byla častým hostem v rychlém občerstvení. "Sama jsem klidně snědla XXL pizzu. A pamatuji si, že už jako malá holka jsem si místo jednoho párku v rohlíku dala klidně tři," rozmlouvá o svém jídelníčku Robin, která se projedla k závratným 203 kilogramům.

Zdroj: People.com Když si chtěla někam s přáteli vyrazit, vždy musela dopředu zjistit, zda ji židle v restauraci unese nebo zda se nohama vleze pod stůl. Kvůli své obezitě musela dokonce přerušit školu. Nemohla se totiž vejít do školní lavice. 

Nepříjemnosti spojené s její obezitou dospěly až do takové fáze, že se nemohla vážit na klasické váze. K tomu, aby zjistila svou hmotnost, musela použít zařízení sloužící k vážení velkých ryb během rybolovu. A pak boom - dostihl ji infarkt...

Zdroj: People.com Právě infart, který překonala, Robin přesvědčil o tom, že je na čase zabojovat a radikálně změnit svůj život. Naordinovala si zdravý jídelníček a začala se pravidelně hýbat: Od chůze přešla k běhání a plavání. Díky své obrovské motivaci zhubla neuvěřitelných 133 kilogramů a nyní vypadá naprosto fantasticky.

Zdroj: People.com Zlí jazykové tvrdí, že nezhubla přirozeně, ale že podstoupila bandáž žaludku. Další se přidávají, že  fotky ze své proměny, které sdílí na sociálních sítích, záměrně graficky upravuje. Robin, kterou pro její extrémní proměnu skoro nepoznává ani vlastní rodina, ovšem tyto negativní komentáře zcela vyvrací a postuje na síť stále nové a nové fotky své proměněné postavy. I tak je jasné, že na sobě tvrdě zamakala a my jí za to dáváme palec nahoru.

Autor:
Publikováno: 2. 8. 2018 14:00 Nahlásit obsah