Adventní výzdoba levně, rychle a netradičně: Vánoční dekorace ze sklenic na víno

Adventní výzdoba levně, rychle a netradičně: Vánoční dekorace ze sklenic na víno Zdroj: Pinterest.com

Právě jsme přivítali první adventní neděli. Většina českých domácností se už pyšní nádhernou adventní výzdobou. Ovšem ti zapomnětliví z nás se do výroby vánočních dekorací teprve pouštějí! Napadlo vás třeba zkrášlit si svátečně domov tím, co máte po ruce? Vyzkoušejte tyto netradiční vánoční dekorace ze sklenic na víno, které vyrobíte do 2 minut!

Vánoční svícen ze sklenic na víno

Máte rádi víno? Pokud ano, materiálu k výrobě následující sváteční dekorace budete mít opravdu habaděj. Připravte si tedy jednu nebo více sklenic na víno a během chviličky ji zkuste proměnit v překrásnou sváteční dekoraci, která bude ozdobou vašeho adventního interiéru.

Jak na to? Sklenici na víno otočte dnem dolů, položte ji na sváteční podnos a naplňte ji například drobnými baňkami, šiškami nebo flitrovými ozdůbkami. Na nohu skleničky pak položte čajovou nebo led svíčku. A máte hotovo!

Zdroj: Blog.brightsettings.com Tímto způsobem vyrobíte překrásné vánoční svícny. Je to velmi rychlé a přitom originální, co říkáte?

Pro věčné nestíhače: Adventní věnec z vinných skleniček

Pokud patříte k věčným "nestíhačům", můžete si ze čtyř skleniček na víno vyrobit také adventní věnec. Skleničky na víno v tomto případě doporučujeme umístit buď na kulatý, nebo obdélníkový podnos.

Zdroj: Pinterest.com Tip: Aby adventní věnec nepůsobil tak prázdně, můžete jej kolem vinných sklenic nadekorovat drobnými baňkami, flitrovými vánočními řetězy, ale i přírodninami jako jehličím, mechem a šiškami.

Zdroj: Pinterest.com Pusťte se tedy do tvoření a vykouzlete během chviličky u sebe doma jedinečnou vánoční atmosféru!

Autor:
Publikováno: 3. 12. 2018 10:20 Nahlásit obsah