Chytré vychytávky na letní party a grilování. Inspirujte se!

Chytré vychytávky na letní party a grilování. Inspirujte se! Zdroj: Shutterstock.com

Co by to bylo za léto bez pořádné party pod širým nebem nebo bez pohodového grilování? Víte ale, že si je můžete udělat ještě příjemnějšími? Vyzkoušejte pár jednoduchých vychytávek, díky kterým bude vaše letní party nebo grilovačka s přáteli naprosto nezapomenutelná.

Omáčky naservírujte originálním způsobem

Zdroj: Countryliving.com Kečup nebo tatarská omáčka na grilování rozhodně nestačí. Ať už připravujete klasické steaky či poctivé burgery, mějte pro hosty přichystány i další druhy omáček nebo nadrobno pokrájené zeleniny, které zkuste naservírovat originálně. Věřte, že sklidíte velký úspěch.

Přetvořte melouny na lízátka nebo opilé nanuky

Zdroj: Housebeautiful.com Co by to bylo za party bez vychlazených melounů? Všichni je máme rádi, jenže z nich často míváme nepříjemně zalepené ruce. Zkuste na to jít jinak a melouny naservírovat originálně: Nakrájejte je na trojúhelníčky a do spodní části zapíchněte nanukové dřívko nebo lízátkovou špejli.

Zdroj: Countryliving.com A pokud pořádáte grilovačku pro dospělé, určitě vám přijdou vhod melounové nanuky s tequilou!

Roznášejte pití ve formě na muffiny: Ani kapka nepřijde nazmar

Zdroj: Hgtv.com Forma na muffiny má všestranné využití. Nemusíte v ní hned péct něco sladkého. Zkuste ji použít jako podnos na drobnější skleničky s pitím. Ani kapka pak nepřijde nazmar!

Pošlete mátu k ledu

Zdroj: Housebeautiful.com Den před samotným letním grilováním nebo party vložte lístky máty do tvořítek na led a zalijte  je vodou. Vzniknou tak ozvěžující ledové kostky, které využijete při přípravě míchaných nápojů nebo k dochucení vody či čaje.

Vytvořte světelný řetěz, který dodá letní atmosféru

Zdroj: Countryliving.com Chcete grilovačce dodat opravdu letní nádech? Pomůže vám k tomu i řetěz z vánočního stromku. Stačí, když na každou žárovku připíchnete obyčejný papírový košíček. Tímto originálním světelným řetězem můžete nadekorovat třeba pergolu, pod níž připravujete pohoštění pro přátele.

Mějte světelnou dekoraci tam, kde chcete. I bez pergoly

Zdroj: Countryliving.com Světelné řetězy ovšem můžete připevnit rovnou tam, kam chcete. A nepotřebujete k tomu jenom pergolu. Stačí, když naplníte velké plechové květináče oblázky a zapíchnete do nich třeba dlouhé bambusové tyče, které poslouží k uchycení světélek.

Připravte jedinečný fotokoutek

Zdroj: Housebeautiful.com Během příprav na party se můžete kreativně vyřádit do naprosto maximální míry. Pro své hosty zkuste během pár minut připravit také jedinečný fotokoutek. Vystačí vám pevný provaz a starý rám. K focení přidejte ještě koš s rekvizitami, ať zajistíte pořádnou letní atmošku.

Autor:
Publikováno: 2. 8. 2018 08:53 Nahlásit obsah