Jak vyčistit toaletu v několika málo krocích? Pomůžou vám jen tyto dvě základní ingredience!

Jak vyčistit toaletu v několika málo krocích? Pomůžou vám jen tyto dvě základní ingredience! Zdroj: Shutterstock.com

Čištění toalety není příjemná záležitost, ovšem bohužel i to k domácím pracím patří. Na trhu existují desítky čisticích produktů, které nejsou zrovna ale nejlevnější variantou. Občas se dokonce i stane, že člověk utratí spoustu peněz a kýžený výsledek se nedostaví.

Navíc tyto kupované přípravky obsahují obrovskou řadu chemických látek, které pro naše zdraví nejsou nejvhodnější, a proto jsme si pro vás připravili mnohem levnější a šetrnější způsob, jak si svou toaletu v pár krocích vyčistit tak, aby byla jako nová.

Jedlá soda a ocet dokážou v domácnosti doslova divy a ani v tomto případě tomu není jinak. Jak si tedy tuto zázračnou směs připravit a jak ji aplikovat?

Co budete potřebovat:

  • Jedlou sodu
  • Ocet
  • Kartáč či houbičku

Zdroj: Shutterstock.com

Postup:

Vezměte si sklenici octa a vylijte ji do záchodové mísy a následně ji posypte také jedlou sodou. Jakmile se tyto dvě ingredience spojí, měla by se vytvořit pěna, kterou následně nechte působit alespoň 15–20 minut. Po uplynutí této doby toaletu vydrhněte kartáčem či houbičkou. Výsledek by měl být okamžitý a vám po aplikaci zůstane čistá toaleta bez použití jakékoliv chemie!

Vyzkoušíte tento trik? O zkušenosti se s námi podělte v komentářích níže!

Autor:
Publikováno: 19. 7. 2017 09:47 Nahlásit obsah