Jak zabalit vánoční dárek? Zvládnete to rychle, levně a hlavně originálně!

Jak zabalit vánoční dárek? Zvládnete to rychle, levně a hlavně originálně! Zdroj: Shutterstock.com

Nákupní předvánoční horečka právě dosahuje svého vrcholu. A pokud se vám už teď doma kupí jeden dárek za druhým, je na čase, abyste se pustili do jejich balení. Balení vánočních dárků rozhodně nenechávejte na poslední chvíli a zkuste si s ním vyhrát už teď. Vyzkoušejte následující návody a zabalte dárky rychle, levně a přitom velmi originálně!

Originální balení dárků, které vás finančně nezruinuje

Vánoční dárky už dávno nepatří do klasického balicího papíru s vánočním potiskem. Jde každopádně o lepší řešení, než dárek vložit třeba jenom do igelitky. Když si ale se zabalením dárku jenom trochu vyhrajete, pod stromečkem na něj bude radost pohledět.

Vánoční dárky totiž můžete s trochou kreativity zabalit i velmi originálním způsobem. Vyzkoušejte následující návody, které vás nijak finančně nezruinují a díky kterým zvládnete zabalit dárek už během několika minut.

Návod číslo 1: Hnědý papír v kombinaci s přírodninami

Při balení dárků buďte minimalističtí. Vycházejte z toho, že v jednoduchosti je krása. Dárek zabalte do hnědého nebo tmavě zlatavého papíru, převažte jej stužkou a ozdobte přírodninami.

Tip: Pokud chcete zabalený dárek ozvláštnit, místo stuhy použijte krajku anebo klasický jutový provázek.

Návod číslo 2: V hlavní roli tiskátka a originální jmenovky

S balením vánočního dárku si můžete vyhrát i jinak: Připravte si balicí papír s vlastním motivem! Klasický hnědý papír potiskejte svými nejoblíbenějšími tiskátky, dárek převažte jutovým provázkem, ozdobte přírodninami a nezapomeňte k němu připojit také vlastnoručně vyrobenou jmenovku.

Návod číslo 3: Černý papír v kombinaci s bílou tužkou

Při balení dárků se ve vaší kreativitě opravdu meze nekladou. Zabalte dárek třeba do černého papíru, který následně dle libosti popište nebo pokreslete bílou tužku/ fixou. Tomuto dárku sluší, když jej dozdobíte třeba jutovým provázkem a doplníte k němu přírodniny a krajku.

Návod číslo 4: Jutová stuha a krajka

Tento způsob balení dárků je rychlý a levný, ale jeho výsledek je naprosto ohromující! K tomu, abyste dárek originálně zabalili, v tomto případě potřebujete jenom obyčejný hnědý papír, jutovou stuhu, krajku, případně jutový provázek nebo stužku.

Návod číslo 5: Lahev od vína ve vkusném balení

Ne všechny vánoční dárky, které chcete zabalit pod stromeček, mají pravidelný tvar. Pokud toužíte dosáhnout určitého estetična, je jejich balení opravdový oříšek. Možná, že si právě lámete hlavu nad tím, jak byste mohli vkusně zabalit takovou lahev od vína nebo jiného ostřejšího nápoje. Zde je návod!

Autor:
Publikováno: 7. 12. 2018 13:00 Nahlásit obsah
Loading...