Jednoduché tipy na výrobu luxusních zrcadel. Tohle zvládnete i sami doma!

Člověk by řekl: kousek upraveného skla a jakou dokáže udělat parádu! Ano, stačí pár malých triků a vaše domácnost se promění k nepoznání. Nevěříte? Vstupte do světa neomezených možností! Zrcadlo nemusí být jen ranním strašákem v předsíni a nemusí vám pouze připomínat vaše nedostatky, může se stát výborným doplňkem obytného prostoru...

Velkoplošná zrcadla dokážou v prostoru divy. Nejlépe je využijete v malých bytech nebo místnostech. Například taková předsíň. Všimněte si, jak často bývají stěny zádveří doplněny těmito okouzlujícími pomocníky, kteří jsou před odchodem z domova nepostradatelnými. Iluze tohoto charakteru se s oblibou využívají i v ostatních místnostech a v moderních interiérech rozhodně nesmí chybět! 

Zajímavé to může být obzvláště v ložnici. Za denního světla pomůže zrcadlo s prostorem a večer se stane oblíbenou součástí lechtivých hrátek. Trik je v tom, že umístíte-li zrcadlo na celou plochu zdi, opticky se prostor až dvojnásobně zvětší. V dnešním videu jsme si pro vás vybrali video, které bude pro vás bude velkou inspirací. Následující doplňky ze skla si totiž můžete vyrobit svépomoci. A to všechno za pár korun!

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 5. 5. 2017 09:13 Nahlásit obsah