Její svatební šaty měly stát 3000 dolarů. Rozhodla se ušít si své vlastní

Její svatební šaty měly stát 3000 dolarů. Rozhodla se ušít si své vlastní Zdroj: diply.net

Výběr svatebních šatů je pro nastávající nevěstu velmi důležitý a významný krok. Některé ženy již dopředu ví, jak by jejich vytoužené šaty měly vypadat, jiné si vybírají až ve svatebním salonu a nechávají si od svatebních asistentek s výběrem pomoci.

Vypůjčení svatebních šatů pochopitelně není tolik finančně nákladné, jako si nechat své vlastní šaty dle představ ušít. Ovšem některé z nás by si šaty, ve kterých do manželství vstupují, rády nechaly na památku a možná později i pro dceru. 

Stejně na tom byla i žena v galerii, která se však při ceně, kterou by její svatební šaty stály, doslova zděsila. Kdyby její šaty měly vypadat tak, jak by si ona sama přála a nechávala by si je tedy ušít na míru, stály by ji 3000 dolarů, což je v přepočtu přibližně 65 000 korun. Tato cena je pro většinu z nás naprosto nereálná, jenže proč bychom se měly spokojit s levnějšími šaty, které nejsou tak úplně podle našich představ? Tu stejnou otázku si pokládala i žena v naší galerii, která se proto rozhodla ušít si své vysněné šaty sama. A výsledek? Naprosto fascinující!

Galerie Žena, která si ušila své vysněné svatební šaty sama Žena, která si ušila své vysněné svatební šaty sama Prohlížet galerii

Autor:
Publikováno: 13. 6. 2018 09:00 Nahlásit obsah