Kvůli zavěšenému čajovému sáčku v autě byl všem pro smích. Když se ale dozvěděli důvod, okamžitě to udělali taky...

Kvůli zavěšenému čajovému sáčku v autě byl všem pro smích. Když se ale dozvěděli důvod, okamžitě to udělali taky... Zdroj: http://www.youallhappy.com/

Téměř každý muž vám potvrdí, že nic nevoní lépe než interiér nového auta. Jenomže postupem času opotřebením, ale také především vlhkostí, se v našem autě objeví nepříjemný zápach, který se snažíme přebít předraženými vůněmi, které ve výsledku příčinu vzniku tohoto zápachu ani neodstraní.

My pro vás máme ale jeden tip, který je nápaditý, levný a ani pro něj nemusíte nikam chodit, protože ho jistě máte doma!

A co to tedy je?

No přeci čajový sáček! Ač to nezní příliš působivě, skutečně tomu tak je. Čajový sáček má vlastnosti, které jsou ideální pomůckou, když chceme absorbovat větší množství vlhkosti a pokud si vyberete opravdu kvalitní čaj, provoní vám svou příjemnou vůní celé auto.

Zdroj: Shutterstock.com Jednoduše tedy váš vybraný čajový sáček pověste buďto za zpětné zrcátko nebo i za háček, který slouží k pověšení bund a kabátů. Jeho velkou výhodou je také to, že si můžete sami zvolit vůni, která vám je příjemná a nijak vás nedráždí či nezpůsobuje alergické reakce.

Zdroj: Shutterstock.com Navíc ti, kteří jsou o něco kreativnější, si mohou čajový sáček vložit do látkového pytlíku, který je k dostání v obchodě s bytovými doplňky či si ho můžete rovnou i sami ušít.

Používáte i vy nějaký tip, který jednoduše a levně eliminuje vlhkost ve vašem voze? Podělte se s námi o něj v komentářích!

Autor:
Publikováno: 20. 2. 2017 14:10 Nahlásit obsah
Loading...