Letní terasa snů: Dejte starým pneumatikám novou šanci a vytvořte si stylový odkládací stolek

Letní terasa snů: Dejte starým pneumatikám novou šanci a vytvořte si stylový odkládací stolek Zdroj: Madcapfrenzy.blogspot.com

Sednout si na prosluněnou terasu, popíjet kafíčko a číst si oblíbenou knížku. No řekněte, komu by se to nelíbilo? Svou terasu či balkon si můžete pěkně a stylově zařídit, i když máte hlouběji do kapsy. Jednoduše využijte to, co máte doma po ruce. Třeba staré pneumatiky z osobního automobilu, ze kterých vykouzlíte nádherný odkládací stolek!

Válí se vám v garáží ještě i teď sjeté zimní pneumatiky? Výborně, to je bod pro vás! Díky tomu můžete dát pneumatikám novou šanci a vytvořit z nich na svou terasu či balkon nápaditý odkládací stolek. K jeho výrobě budete potřebovat dvě staré pneumatiky z osobního auta, libovolnou barvu ve spreji a skleněnou odkládací desku

Skleněnou odkládací desku můžete použít třeba ze starého konferenčního stolku, který vám zbytečně leží ve sklepě. Pokud nic takového doma nemáte, zavítejte do sběrného dvora, odkud zcela jistě odejdete s pořízenou.

1. krok: Nastříkejte pneumatiky

Zdroj: Handyman.net.au Očištěné a suché pneumatiky nejprve opatřete novou barvou. Nemusíte se rozhodnout pouze pro nápadné odstíny, na vaší terase se budou v kontrastu s dlažbou či dřevem dobře vyjímat i pneumatiky v bílé barvě. Zvolte prostě to, co se vám líbí a je dle vašeho gusta, klidně u duhovou kombinaci nebo zlatou metalízu.

Pracujte v dobře větraném prostoru, ideálně venku. Plechovku s barvou ve spreji držte zhruba 30 centimetrů od pneumatiky a rovnoměrně s ní stříkejte od strany ke straně.

2. krok: Na suché pneumatiky položte skleněnou desku

Zdroj: Handyman.net.au Použijte skleněnou desku o průměru 80 až 85 cm. Důležité je, aby přesahovala přes pneumatiky.

Odkládací stolek na terasu je hotový a můžete jej začít ihned používat! A jste-li kreativní, můžete jej stylově dozdobit také několika drobnostmi.

Autor:
Publikováno: 13. 7. 2018 07:00 Nahlásit obsah
Loading...