Nezabírají kupované prostředky na vyčištění sporáku? Až uvidíte tento geniální trik, nebudete to dělat jinak!

Jestli zrovna patříte do skoupiny lidí, kteří si nechávají úklid domova na poslední snesitelnou chvíli, nastražte vaše uši a pozorně se dívejte. Dnešní jednoduchý trik vám v rychlosti pomůže odstranit usazenou špínu z vaší trouby nebo sporákových mříží, na kterých se vaří v hrncích vaše dobroty...

Velkou výhodou tohoto přípravku je jeho multifunkčnost. Dá se použít opravdu na všechnu zašlou špínu a dokonce vám pomůže i se skvrnami na oblečení, jejichž původ není úplně známý. Touto geniální kapalinou je čpavek! Ten si poradí se skvrnami na všech místech vašeho domova. V následujícím videu názorně uvidíte, jak si připravit koncentrát, který by měl výborně fungovat na všechny možné nečistoty! Při přípravě však dbejte na své zdraví. Čpavek se projevuje silnou štiplavou vůní, která je velice toxická a mohla by vám způsobit problémy s dýchacím ústrojím. Proto raději doporučujeme při manipulaci použít rukavice a roušku!

 

Co na to říkáte? Napište nám do komentářů a pokud se vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli na Facebooku a ostatních sociálních sítích.

Publikováno: 31. 1. 2017 10:03 Nahlásit obsah