Originální nápad na balení vánočních dárků: Vyzkoušejte zvířecí motivy ve skandinávském stylu

Originální nápad na balení vánočních dárků: Vyzkoušejte zvířecí motivy ve skandinávském stylu Zdroj: Pinterest.com

Už máte nakoupené všechny vánoční dárky? Potom jistě přemýšlíte nad tím, jakým způsobem je vkusně zabalit. Jestli chcete zajímavě okrášlit vánoční dárečky určené hlavně pro vaše děti, máme pro vás jeden zajímavý tip. Tím jsou vánoční dárky balené do zvířecích motivů, které momentálně patří k těm nejžhavějším trendům.

Vánoční dárky zabalené jako malá zvířátka

Vánoční dárky, které jsou krásně zabalené, dotvoří během Štědrého večera pod stromečkem neopakovatelnou sváteční atmosféru. Vaše děti jistě ocení, když jim tentokrát dárečky zkrášlíte zvířecími motivy.

Pokud si s balením dárků každým rokem rádi vyhrajete, zkuste tentokrát vánoční dárky pro své děti zabalit jako malá zvířátka. Budete k tomu potřebovat větší počet barevných balicích papírů a barevných tvrdých papírů. Dále byste měli mít po ruce nůžky, kvalitní lepidlo v tyčince a syté fixy. Poté se můžete pustit do díla.

V hlavní roli skandinávský styl

Vybraný vánoční dárek nejprve zabalte do jednobarevného balicího papíru. Podle toho, které zvířátko jste si vybrali, na dárek následně nalepte uši, ocásek nebo čumáček a dokreslete mu fixou oči, řasy či obočí. Při balení dárků se nebojte popustit uzdu své fantazii. I když nejnádherněji v tomto případě vypadají vánoční dárky zabalené jako malá zvířátka ve skandinávském stylu.

Jestli nevíte, jakým způsobem vánoční dárky jako malá zvířátka zabalit, nahlédněte do naší fotogalerie. Najdete v ní spoustu inspirace.

Galerie Balení dárků jako malých zvířátek ve skandinávském stylu Balení dárků jako malých zvířátek ve skandinávském stylu Prohlížet galerii

Autor:
Publikováno: 29. 11. 2019 11:13 Nahlásit obsah