Podzimní dekorace z kukuřice jsou jednoduše krásné: Vyrobte si věnec nebo originální svícen

Podzimní dekorace z kukuřice jsou jednoduše krásné: Vyrobte si věnec nebo originální svícen Zdroj: Pinterest.com

Kaštany, obilí, makovice, šípky nebo jeřabiny. Ze všech těchto plodů si můžete vyrobit originální podzimní dekorace. Spoustu parády na podzim uděláte i se zdánlivě obyčejnou kukuřicí. Vyrobte si z ní například věnec na dveře nebo stylové podzimní aranžmá, kterým ozdobíte svůj domov.

Z kukuřičných klasů může vzniknout originální podzimní aranžmá

Aby vám pod rukama vznikla nádherná podzimní dekorace, nemusíte být profesionální aranžérka. Takový podzimní věnec, svícen, vázu, dekoraci stolu nebo výzdobu okna hravě vytvoříte z toho, co v současné době najdete ve volné přírodě. Do uměleckého tvoření se můžete pustit i tehdy, pokud si nasbíráte zralé kukuřičné klasy se šustím. Z tohoto materiálu vám pod rukama vzniknou neuvěřitelné kousky.

Dekorace z kukuřice laďte do podzimních barev

Při vytváření podzimních dekorací z kukuřice se zkrátka meze nekladou. Jediné, na co byste měla myslet, jsou barvy. Aranžmá tedy laďte do teplých barev, které patří k podzimu. Tedy do oranžové, hnědé, červené, žluté a béžové. Nebojte se přidat ani trochu zelené či fialové.

Potřebujete více inspirace? Nahlédněte do naší fotogalerie, kde najdete ochutnávku těch nejkrásnějších podzimních dekorací z kukuřice.

Galerie Podzimní dekorace z kukuřičných klasů a šustí Podzimní dekorace z kukuřičných klasů a šustí Prohlížet galerii

Autor:
Publikováno: 8. 9. 2020 09:56 Nahlásit obsah