Vdechněte babiččině starému kufru nový život: Co říkáte na originální rohovou polici?

Vdechněte babiččině starému kufru nový život: Co říkáte na originální rohovou polici? Zdroj: Lessthanperfectlifeofbliss.com

Objevili jste na půdě starý kufr, který dřív patřil vaší babičce? I když s ním na cesty už asi nikdy nevyrazíte, stále vám může dělat pořádnou radost, a to klidně každý den. Zkuste do něj investovat trochu času a úsilí a vdechněte mu nový život. Co říkáte na originální rohovou polici, která bude ozdobou vašeho domova?

Co se starým kufrem, který vám leží desetiletí na půdě? Rozhodně jej nevyhazujte, jde o hodnotný kousek, pro který najdete ještě využití. I když s ním už nikdy nevyrazíte na cesty, zkuste jej přetvořit v nápaditý a originální prvek vašeho domova. A to třeba v rohovou polici, o které budete všem návštěvám vyprávět, že byla v minulém životě kufrem.

Zdroj: Lessthanperfectlifeofbliss.com Možná vám přijde, že starý kufr po babičce vypadá zanedbaně, uvnitř je ale plný potenciálu! Jeho vnější část omyjte, osušte a následně přetřete bezbarvým lakem. 

Zdroj: Lessthanperfectlifeofbliss.com Poté se vrhněte i na vnitřní část. Pečlivě odstraňte vše, co je možné. Základem je, abyste se dostali až na "kostru". 

Zdroj: Lessthanperfectlifeofbliss.com Vnitřní část starého kufru následně vytapetujte. Důležité je, aby zvolená tapeta nebyla přeplácaná a měla potisk pouze v základních barvách.

Zdroj: Lessthanperfectlifeofbliss.com Z dřevěných desek si nařežte stejně dlouhé poličky, které postupně s pomocí akušroubováku připevněte k vnitřní části kufru. Šrouby přitom upevňujte zvnějšku.

Zdroj: Lessthanperfectlifeofbliss.com Kufr opatřete také čtyřmi dřevěnými nožkami. Na každou polovinu kufru připevněte dvě nožky.

Zdroj: Lessthanperfectlifeofbliss.com Na závěr tuto retro rohovou polici, která v minulém životě sloužila jako kufr, oživte stylovými dekoracemi a umístěte ji třeba do rohu obývacího pokoje. Zaručujeme, že půjde o kousek, na který bude radost pohledět!

Zdroj: Lessthanperfectlifeofbliss.com

Autor:
Publikováno: 14. 11. 2018 16:19 Nahlásit obsah