Vyrobte si originální dýňovou dekoraci: Stačí stará punčocha, betonová směs a gumičky

Vyrobte si originální dýňovou dekoraci: Stačí stará punčocha, betonová směs a gumičky Zdroj: Carenslittleworld.com

I se starou punčochou, betonovou směsí a několika gumičkami se dají dělat velké věci. Můžete si z nich vykouzlit originální podzimní dekoraci, která udělá parádu hned několik let po sobě. Řeč je konkrétně o dýni z betonu, kterou zvládne vyrobit opravdu každý. Tak směle do toho!

Je to jednoduchý a zároveň naprosto geniální nápad, který před nadcházejícím Halloweenem zvládne zrealizovat opravdu každý. Do staré punčochy prostě nalijte betonovou směs, punčochu zavažte na uzel a vytvořte z ní něco jako bochánek.

Zdroj: Pinterest.com Následně přes středy budoucí betonové dýně postupně natáhněte několik gumiček. Gumičky rozložte tak, aby výsledný tvar připomínal tvar dýně. Do vrchní části můžete vpíchnout také větev - a máte hned stopku dýně!

Zdroj: Carenslittleworld.com Tip: Betonovou směs nemusíte dávat do staré silonky, ke stejnému účelu vám poslouží taky nafukovací gumový balónek. A místo gumiček můžete použít klidně obyčejný provázek.

Po zaschnutí betonové směsi můžete dýni dozdobit podle vlastní fantazie. A to třeba natřít na oranžovo nebo polepit ubrouskovou metodou zvanou dekupáž. Každopádně, za nás je nekrásnější bez úprav, jen přelakovaná bezbarvým lakem. Je to prostě podzimní dekorace, která se neokouká!

Zdroj: Carenslittleworld.com Ale samozřejmě, i v barvách vypadají betonové dýně moc krásně! Zkusíte si je taky vyrobit?

Zdroj: Pinterest.com

Autor:
Publikováno: 23. 10. 2018 16:00 Nahlásit obsah
Loading...