Vyrobte si zahradní houpačku svépomocí: Z palet, pneumatiky i starého křesla

Vyrobte si zahradní houpačku svépomocí: Z palet, pneumatiky i starého křesla Zdroj: Pinterest.com

Krásné jarní počasí nás vyzývá k tomu, abychom co nejvíce času trávili na čerstvém vzduchu. Zvlášť pokud máte zahradu, je to pro vás v současné době velká výhoda. Chcete si svou zahradu ještě více zvelebit, aby se vás zde příjemně odpočívalo? V tom případě vám nesmí chybět zahradní houpačka, kterou si můžete vyrobit i svépomocí.

Zahradní houpačka vlastní výroby: Ten pravý relax pro děti i dospělé

Na zahradní houpačce si užijí chvilku pro sebe jak děti, tak dospělí. Jestliže uvažujete o tom, že si tento pohodlný doplněk pořídíte také na svou zahradu, nemusíte pro něj hned běžet do hobbymarketu nebo jej objednávat přes internet. Co si tak zahradní houpačku vyrobit svépomocí z materiálu, který najdete doma?

Je libo houpačka z palet, pneumatik nebo staré trampolíny?

Na zahradní houpačku můžete použít europalety, vyřazené pneumatiky, stará dřevěná křesla, vyřazenou trampolínu nebo pevné dřevěné latě. Dále budete potřebovat lazurovací barvu na dřevo (příp. barvu ve spreji) a také matraci, deky a spoustu polštářků. K zavěšení houpačky vám kromě skob přijdou vhod pevná lana nebo kovový řetěz.

A kam se zahradní houpačkou vlastní výroby? Umístěte ji, kamkoli chcete. Příjemně se vám na ní bude odpočívat ve stínu stromů nebo pod pergolou či terasou. Aby vám výroba zahradní houpačky šla lépe od ruky, prohlédněte si následující fotogalerii, kde najdete spoustu inspirace.

Galerie DIY: Zahradní houpačky vlastní výroby DIY: Zahradní houpačky vlastní výroby Prohlížet galerii

Autor:
Publikováno: 29. 4. 2020 14:01 Nahlásit obsah