Vytvořte si nejkrásnější podzimní dekorace: Zkrášlí interiér, vchodové dveře i okenní parapet

Vytvořte si nejkrásnější podzimní dekorace: Zkrášlí interiér, vchodové dveře i okenní parapet Zdroj: Shutterstock.com

Podzim je v plném proudu. Naučte se radovat z krásy tohoto pestrobarevného ročního období a pozvěte trochu podzimu i k sobě domů. Z toho, co najdete v přírodě, sklidíte na zahradě nebo koupíte na farmářských trzích, si zkuste vyrobit stylové podzimní dekorace. Přinášíme vám ochutnávku těch nejkrásnějších.

Při výrobě podzimních dekorací vsaďte na přírodní materiály

Originální podzimní dekorace v oranžových, žlutých, hnědých či červených barvách si zvládnete vytvořit hravě sami. Stačí vám k tomu jedna návštěva přírody, vlastní zahrádky, květinářství, zahradnictví či farmářského trhu, kde pořídíte vše potřebné.

Magickou podzimní atmosféru vašemu domovu dodají podzimní dekorace zahrnující oranžové dýně, okrasné tykve, pestrobarevné listí, mochyně, ale i šípky, ořechy, kaštany, žaludy nebo šišky. Dekorace nezapomeňte doplnit také o typicky podzimní květiny, jako je vřes, drátovec nebo chryzantéma.

Jednoduchou podzimní dekoraci zvládnete už za pár minut

Výroba podzimních dekorací z přírodních materiálů je snadnou záležitostí. Jednodušší typy dekorací, jako je například podzimní svícen nebo podzimní miska, přitom zvládnete vyrobit už za několik minut. 

Ty nejkrásnější podzimní dekorace přitom zkrášlí nejen váš interiér. Takový stylový podzimní věnec se bude zase vyjímat na vchodových dveřích. Velmi oblíbené jsou rovněž podzimní truhlíky, které zkrášlí každý venkovní okenní parapet.

Nevíte, jakým způsobem si svůj domov podzimně vyzdobit? V následující fotogalerii vám přinášíme tipy na ty nejkrásnější podzimní dekorace.

Galerie Tipy na nejkrásnější podzimní dekorace Tipy na nejkrásnější podzimní dekorace Prohlížet galerii

Autor:
Publikováno: 3. 11. 2020 13:09 Nahlásit obsah