10tiletý kluk nechce spát ze strachu, že umře. To, co udělala jeho maminka, vám vžene slzy do očí

10tiletý kluk nechce spát ze strachu, že umře. To, co udělala jeho maminka, vám vžene slzy do očí Zdroj: dailymail.co.uk

Není snad nic horšího, než když se rodič musí dívat na své nemocné dítě a bezmocně přihlížet, jak se trápí. O to horší je to, když se jedná o desetileté dítě, tak jako je to v případě malého Draka, který žije v Texasu a už od roku 2012 bojuje s leukémií.

Na to, kolik je Drakovi let, si toho prožil již mnoho. Má za sebou několik operací, transfuzí krve i chemoterapie. Jeho léčba je náročná pro dospělého člověka, proto si umíte představit, jak bolestivá může být pro takto malého chlapce.

Ačkoliv se na začátku roku 2016 mohlo zdát, že je nemoc na ústupu a Drakovi bylo povoleno se znovu věnovat jeho tolik oblíbenému fotbalu, tato nemoc je nevyzpytatelná a i přes dobré prognózy, byla chlapci o půl roku později diagnostikována rakovina varlat a celý proces léčby nastal nanovo.

Zdroj: dailymail.co.uk Jessica, matka Draka, pořizuje fotografie a následně je i na sociálních sítích zveřejnuje. Dělá to i přesto, že se potýká s vlnou kritiky. Ona na to má však jiný názor a celou tuto situaci na sociální síti také vysvětlila slovy:

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 19. 3. 2017 16:18 Nahlásit obsah