2letý chlapec zemřel za nešťastných okolností. Podívejte se, co to způsobilo!

2letý chlapec zemřel za nešťastných okolností. Podívejte se, co to způsobilo! Zdroj: heroviral.com

Když Antoinette Robert přenechala své tři mladší děti své příbuzné, aby je pohlídala, mezitím co své dvě starší děti půjde zapsat do školy, nikdy by ji nenapadlo, že se stane něco tak hrozného. Její 2letý syn Kindell zemřel za opravdu velmi podivných okolností…

Antoinette i se svými dětmi se po letech, kdy přebývali jako bezdomovci, konečně nastěhovala do nového domu a pryč byla jen hodinu. Jenže Kindell vylezl na bratrovu patrovou postel, a když se snažil vrátit zpátky dolů, uklouzl.

Zdroj: heroviral.com Při pádu se chlapec zachytil mezi postel a stěnu, bohužel velmi nešťastně - za krk a bradu. Jeho 3letá sestra se jej snažila zachránit, jenže malý Kindell nemohl dýchat.

Zdroj: heroviral.com Kindell byl okamžitě odvezen do nemocnice a byl napojen na ventilátor, který mu měl v dýchání pomoci. Bohužel po pěti dnech malý Kindell zemřel. Proto se Antoinette rozhodla varovat i ostatní rodiče, aby své děti hlídali a zabránilo se podobných tragédiím.

Zdroj: heroviral.com Také se přiznala, že měly být její děti pod větším dozorem, a proto varuje, aby rodiče své takto malé děti nespouštěli z očí. Dodala, že její syn byl velmi inteligentní, hravý a rozený talent a lituje toho, že dopustila, aby se něco takového stalo.

Ačkoliv je stále smrt malého chlapce předmětem vyšetřování, pravděpodobně šlo jen o nešťastnou nehodu a případ bude i takto uzavřen.

Autor:
Publikováno: 8. 3. 2017 10:02 Nahlásit obsah