3letá holčička se dusila popkornem. O půl roku později ji lékaři chtěli odpojit od přístrojů...

3letá holčička se dusila popkornem. O půl roku později ji lékaři chtěli odpojit od přístrojů... Zdroj: heroviral.com

Když se chystá oslava narozenin, nesmí chybět spousta jídla, sladkostí a mimo jiné i popkorn, který děti přímo milují. Jenže napadlo by vás někdy, že tato pochutina může být pro dítě i nebezpečná?

Alison Lawson se rozhodla oslavit své narozeniny jen v kruhu rodiny, kdy se celý den se svými dětmi a manželem Patrickem náramně bavila. Až do té chvíle, kdy se její 3letá dcera Mirranda začala dusit popkornem.

Okamžitě zavolali záchranku. Bohužel v nemocnici v Mirrandiných ústech nic nenašli, proto předpokládali, že malý kousek popkornu uvízl v průdušnici.

Zdroj: heroviral.com Tím, že Mirranda nemohla dýchat, upadla do bezvědomí. Její srdce však pořád tlouklo a Mirranda byla odkázána na přístroje. Lékaři i rodiče přesto pořád doufali v to, že se Mirranda jednoho dne probudí.

Zdroj: heroviral.com Lékaři udělali několik testů, které ukázaly, že i přesto, že Mirrandino tělo je stále naživu, uvnitř již nežije a jediné co ji udržuje při životě, jsou právě ony přístroje. Lékaři se proto rozhodli Mirrandu od přístrojů odpojit, s čímž však rodina zásadně nesouhlasila a nemocnici dala k soudu. Ten trval půl roku a bohužel stav Mirrandy se nijak nezměnil.

Ačkoliv soud nikdy nerozhodl, Mirranda zemřela v listopadu v roce 2016.

Zdroj: heroviral.com Tento příběh berte jako varování. Varování, jak lehce může takto malé dítě přijít o život. Některé potraviny nejsou pro děti vhodné a i přesto jim je dáváme. Nepodceňujte zdraví svých dětí!

Autor:
Publikováno: 5. 1. 2017 11:49 Nahlásit obsah