Běžela svůj první maraton: Její přítel ji v průběhu závodu požádal o roku

Běžela svůj první maraton: Její přítel ji v průběhu závodu požádal o roku Zdroj: Foxnews.com

Internet v tuto chvíli vášnivě řeší video, které vzniklo při maratonském běhu ulicemi New Yorku. Muž v něm žádá svou přítelkyni o ruku. Aby mohl před svou milou pokleknout, zastavil ji nejprve v průběhu maratonu, který navíc běžela poprvé a na který se tvrdě připravovala víc než rok. Je jenom otázkou, zda jí žádost o ruku přišla opravdu vhod...

Zkuste se vžít do následující situace: Chystáte se na svůj první maratonský závod, který poběžíte ulicemi New Yorku. Máte skvělou fyzičku, protože jste na maraton poctivě a tvrdě trénovala víc než jeden rok. Společně s dalšími 50 tisíci závodníky pak běžíte ulicemi města, jste vyčerpaná a zpocená...

Zdroj: Prevention.com Když v tom po 26 uběhnutých kilometrech, které vám daly pořádně zabrat, vás překvapí váš přítel. Přeskočí zátarasy, poklekne před vámi a požádá vás o ruku. Možná, že budete mít rozporuplné pocity.

Zdroj: Foxnews.com Přesně tuto situaci nedávno zažila mladá Američanka Kaitlyn Curran, kterou její přítel Dennis Galvin požádal o ruku během newyorského maratonu. Tuto neobvyklou žádost zaznamenaly kamery americké televizní stanice CBS, kvůli své kontroverznosti se video začalo postupně virálně šířit takém napříč celým internetem.

A co na video říkáte vy? Myslíte si, že šlo opravdu o originální žádost o ruku? Anebo mladý muž jednal zbrkle a měl raději požádat svou milou o ruku při jiné příležitosti?

Autor:
Publikováno: 23. 11. 2018 14:46 Nahlásit obsah