Boxer ignoroval svou maminku. Když přišel na její pohřeb, uvědomil si něco velmi důležitého...

Boxer ignoroval svou maminku. Když přišel na její pohřeb, uvědomil si něco velmi důležitého... Zdroj: boreddaddy.com

Rodina by pro člověka měla být tou nejdůležitější věcí na světě, bohužel ne vždy tomu tak je a především děti si svých rodičů i přesto, co pro ně dělají, neváží.

Marc Mero je známý boxer, který ve své branži vystupoval pod jménem Johny B. Badd. Když před pár lety začal pracovat s dětmi, všechny jeho fanoušky a lidi v jeho okolí to překvapilo. Na veřejnosti vždy působil tak, že jediné řešení všech problémů vidí v použití fyzické síly, nežli v klidném vyjednávání.

Během jedné ze svých konferencí však prozradil, proč se na tuto dráhu dal a proč bere své nové povolání i jako poslání.

Zdroj: boreddaddy.com „Když jsem byl ještě malý kluk v pubertě, styděl jsem se za svou mámu. Styděl jsem se, protože měla o mě strach a pořád se zajímala o to, co dělám. Nesouhlasila ani s mou kariérou boxera. Myslela si, že celý můj život jsou jenom divoké párty a když se začala vyptávat, nikdy jsem s ní o tom nechtěl mluvit.

Zrovna jsem byl v Japonsku, když mi řekli, že moje máma zemřela. Okamžitě jsem se rozběhl do hotelu a v hlavě mi jen běhala myšlenka toho, jak hrozně je mi to všechno líto.

Zdroj: boreddaddy.com Ještě v den pohřbu jsem nemohl uvěřit tomu, že se to doopravdy děje. Stále jsem čekal, že se máma vzbudí a že tohle byl jen zlý den. Chtěl jsem se jí omluvit a říct jí, jak hroznou chybu jsem udělal. V tu dobu pro mě nebylo nic důležitějšího, než vyhrát a vydělat si další a další peníze. Vůbec jsem se o svou rodinu nezajímal a ani jsem tu pro ni nebyl. Bral jsem ji jako samozřejmost, což byla chyba.

Zdroj: boreddaddy.com Až po smrti mojí maminky jsem si uvědomil význam slova rodina. Přišel jsem na to, co pro mě rodina znamená a také jsem pochopil, že můžete rodinu ztratit ještě dřív, než odejdou navždy. Nyní si užívám každý okamžik, každou sekundu se svojí rodinou a z budoucnosti strach nemám. Už vím, že v životě není důležité, kolik peněz vyděláte, ale to, co nosíte ve svém srdci. To nejdůležitější v našem životě je láska a na ničem jiné nezáleží."

Souhlasíte se slovy Marca? My tedy rozhodně ano! Je důležité především svým rodičům dokazovat to, co pro vás znamenají. Život je velmi vrtkavý, a co je dnes, zítra již je minulostí.  

Autor:
Publikováno: 25. 8. 2017 08:36 Nahlásit obsah