Chlapec řekl své učitelce tátovo tajemství. Ta mu poté zachránila život...

Chlapec řekl své učitelce tátovo tajemství. Ta mu poté zachránila život... Zdroj: en.newsner.com

Děti si své lidské hrdiny vybírají podle určitých kritérií, kterým my dospělí příliš nerozumíme. Někdy se jím může stát rodič, prarodič, slavná osobnost anebo také učitel, což se v případě čtyřletého Camdena také stalo.

Proč pro Camdena nebyla padesátiletá Nancy Bleuer jen jeho oblíbenou učitelkou, ale také hrdinkou, kterou obdivoval?

Když si jednoho dne Nancy všimla, že je Camden smutný a dokonce si i odmítá hrát se svými kamarády, rozhodla se s ním promluvit. V tu chvíli jí tento malý chlapeček prozradil otcovo tajemství, které ho trápilo. Podle slov Camdena měl jeho tatínek, třicetičtyřletý Darreld Petersen, velmi vážné problémy s ledvinami. Podle lékařů pracovaly jen na 20 % a proto se kdykoliv mohlo stát, že pracovat přestanou úplně.

Zdroj: en.newsner.com Darreld kvůli svému vážnému onemocnění musel velmi často navštěvovat nemocnici, kde hlídali jeho stav, a při každé této návštěvě dostal malý Camden neuvěřitelný strach, že se jeho tatínek už nevrátí. Když si Nancy vyslechla Darreldovo tajemství, napadlo ji něco, co mu mělo navždy změnit život…

Zdroj: en.newsner.com Když Camden Nancy dovyprávěl, co jej trápilo, řekla mu, že by se ráda s jeho tatínkem setkala. V den schůzky tato neskutečně laskavá učitelka nabídla Darreldovi svou vlastní ledvinu, a jak se později ukázalo, byla také vhodným dárcem. Nancy to tedy po této zprávě brala jako znamení, že udělala správnou věc.

Zdroj: en.newsner.com Díky všímavé učitelce, které nebyly pocity jejího žáka lhostejné, získal jeden muž šanci na nový život. Je to nádherný příběh toho, že i zázraky se dějí!

Autor:
Publikováno: 7. 5. 2018 08:56 Nahlásit obsah