Dal své přítelkyni dřevěný přívěsek. Až po roce a půl odhalil tajemství, které bylo uvnitř

Dal své přítelkyni dřevěný přívěsek. Až po roce a půl odhalil tajemství, které bylo uvnitř Zdroj: youtube.com

Budete s námi jistě souhlasit, že ty nejlepší dárky jsou takové, které člověk sám pro toho druhého z lásky vyrobí. Tohoto se držel i Terry z Austrálie, který své přítelkyni vlastnoručně vyrobil dřevěný přívěsek. Nebyl to však obyčejný přívěsek, to se ale Anne dověděla až po roce a půl.

Anne svůj přívěsek z borovicového dřeva nosila každý den a úplně všude. Proč by taky ne, vždyť to byl dárek k jejich společnému výročí. Po roce a půl se však Terry rozhodl své milované tajemství tohoto přívěsku poodhalit a ani ve snu by jej nenapadlo, co vše tím způsobí.

Zdroj: youtube.com Když se vydali na dovolenou do Skotska a procházeli se kolem jeskyně Smoo Cave, požádal Terry Anne o společnou fotku a zároveň ji poprosil, zda by mu na malou chvíli přívěsek nepůjčila. Anne pochopitelně souhlasila a mezitím, co Terry připravoval stativ a foťák, Anne se začala upravovat

Jenže namísto focení najednou Terry před svou přítelkyní poklekl a přívěsek otevřel. „Vždycky jsem chtěl dát někomu dárek, aniž by ten druhý poznal jeho skutečnou hodnotu,“ okomentoval své počínání Terry.

Zdroj: youtube.com Tušíte správně, uvnitř tohoto netradičního přívěsku se nacházel zásnubní prstýnek. Jakmile to Anne uviděla, zakřičela: „Ano! Ty seš ale blázen, vždyť jsem ho mohla ztratit.“ Snoubenci se poté se svým příběhem podělili na internetu, a jak sami dodávají, vůbec nečekali, že se začne takovou rychlostí šířit.

Terry si upřímně myslel, že tím jen pobaví rodinu a přátele, jenže není se čemu divit - je to totiž nádherné gesto jednoho zamilovaného muže - i když na svou šťastnou chvilku musel "chvilku" počkat.

Autor:
Publikováno: 15. 11. 2018 14:54 Nahlásit obsah
Loading...