Dala na Facebook fotografii 3leté holčičky. Za malou chvíli před jejich dům dojelo 50 policistů!

Dala na Facebook fotografii 3leté holčičky. Za malou chvíli před jejich dům dojelo 50 policistů! Zdroj: abcnews.go.com

Měli jste, když jste byli ještě malí, jasnou představu o tom, co chcete dělat, až budete dospělí? Někteří z nás snili o tom, že budou lékaři, zdravotní sestřičky nebo popeláři a právě takový sen měla i teprve 3letá Hannah Pasleyová z Kansasu.

Ta totiž byla rozhodnutá, že až bude velká, stane se z ní policistka, a proto také toužila po své vlastní policejní uniformě. Jak už to v Americe bývá, běžně na ulicích malé děti prodávají limonádu a ani v případě malé Hannah tomu nebylo jinak, ovšem důvod, proč to dělala, je velmi neobvyklý.  Zdroj: abcnews.go.com

Když si vydělala spoustu peněz, pochopitelně pod dozorem svých rodičů, mohla si svou vysněnou uniformu koupit, a když už ji konečně měla, nehodlala ji ze sebe sundat ani na minutu. Proto v ní také prodávala limonádu i následující den a právě v tu chvíli ji rodinná kamarádka vyfotila a tuto fotografii sdílela na svém facebookovém profilu se slovy:

„Ráda bych vás požádala o laskavost. Pokud znáte nějakého policistu, řekněte mu prosím, že jistá 3letá holčička prodává limonádu, aby si mohla koupit policejní uniformu, protože sní o tom, že se stane policistkou. Proto by také ráda svého hrdinu, pravého policistu, viděla."

Ovšem nikdo nečekal, že se první policista objeví už za hodinu, což můžete vidět i na fotografii. A pak se začali objevovat další a další a o hodinu později počet vzrostl na neuvěřitelných 50 policistů, kteří se na tuto šikovnou holčičku přišli podívat.

Zdroj: abcnews.go.com Jistě vám ani nemusíme říkat, že byla Hannah naprosto unešená tím, komu svou limonádu prodávala. Nicméně, na to se můžete podívat i sami ve videu níže:

Autor:
Publikováno: 19. 6. 2017 09:39 Nahlásit obsah