Další obrovská tragédie. Otec nechal svá pětiměsíční dvojčata několik hodin v rozpáleném autě

Další obrovská tragédie. Otec nechal svá pětiměsíční dvojčata několik hodin v rozpáleném autě Zdroj: Shutterstock.com

Bohužel i dnes tu máme další případ, kdy nezodpovědní rodiče nechali své děti v těchto horkých dnech v autě. A ačkoliv se následující příběh neodehrál u nás v České republice, je důležité si připomenout, jaká katastrofa se může stát…

Celá tragédie se odehrála v americkém Chestrefieldu na předměstí Richmondu, kdy rodiče nechali své pětiměsíční děti, holčičku a chlapce, v rozpáleném autě bez dozoru. Dvojčátka zůstala v rodinném autě několik hodin. Bohužel chlapec zemřel ihned po příjezdu do nemocnice a jeho malá sestřička následkům podlehla o pár hodin později.

Podle vyšetřovatelů měl otec odvézt jejich matku do práce a děti vzít s sebou. Avšak po příjezdu domů na děti zapomněl, nechal je v autě a usnul. Muže vzbudil až soused, kterému volala jeho žena, že se svému muži nemůže dovolat a ať pro ni dojede do práce. Když oba dva přišli k autu, našli děti v autě.

Zdroj: Shutterstock.com Jak to, že si otec nevšiml, že nemá u sebe své děti, se nejspíš nikdy nedovíme, avšak podle sousedů se jednalo o bezproblémovou rodinu, která své děti milovala. Šlo tedy jen o obrovskou tragédii a nehodu, což také uvedla policie, která vše vyšetřuje.

Autor:
Publikováno: 21. 6. 2018 08:00 Nahlásit obsah