Dopis matky, která přišla o syna: NIKDY NEŘIĎTE POD VLIVEM!

Dopis matky, která přišla o syna: NIKDY NEŘIĎTE POD VLIVEM! Zdroj: abcnews.go.com

Následující článek je příběh o ženě jménem Destiny Mantia. Destiny byla šťastné vdaná za svého muže Coreya, se kterým společně vychovávali jejich milovaného 15měsíčního synka. Vše vypadalo naprosto dokonale, tedy až do 20. září 2014…

V ten den se Destiny naprosto zhroutil její svět a za vším stála neznámá nezodpovědná žena. O tom, co se Destiny stalo, se ona sama rozepsala na svém facebookovém profilu.

„Tento den je dnem jako každý jiný a jinak tomu nebylo ani v roce 2014. V ten den odešel můj manžel do práce a já zůstala se svým synem Parkerem sama doma. Jako vždy jsme si užívali společně strávené chvilky a hráli si. Mezitím se můj manžel vrátil z práce domů a my se rozhodli, že konečně vyrazíme na dlouho plánovaný výlet, na který jsme již delší dobu společně šetřili. Jakmile jsme byli sbalení, nasedli jsme do auta a vyjeli. Nikdy by mě nenapadlo, že se tím naprosto všechno změní. Že už žádná společná budoucnost nebude. Že se žádný z našich snů už nikdy nesplní. Neuvidím Parkera jít do školy, ani poprvé k holiči. Všechno, co jsme měli a znali, se najednou zhroutilo.

Tak hrozně jsme se na tento výlet těšili a radovali se, když se to najednou stalo. Do našeho auta, které řídil můj manžel a ve kterém jsem seděla já a na zadním sedadle můj milovaný syn, narazila opilá žena. Tato chvíle, tento den navždy zůstane v mém srdci.

Zdroj: abcnews.go.com Tohle rozhodnutí sobecké osoby způsobilo, že jsem se ve svých 21 letech stala vdovou a ztratila své milované dítě. Ačkoliv jsem já i můj manžel byli transportování do nemocnice, můj muž svůj boj o život den poté prohrál.

Ve svých 21letech jsem musela být svědkem pitevní zprávy mého syna, který na místě zemřel. Ve svých 21 letech jsem musela zažít bolest, kterou si nikdo nedovede ani představit. Tímto vším se zhroutily všechny mé sny, touhy i naděje. Místo toho všeho se objevila bolest, která byla silnější než bych si kdy dokázala vůbec jen představit.“

Zdroj: abcnews.go.com Destiny, která byla manželkou i matkou v tento den také vnitřně zemřela. Podruhé se narodila a díky svým blízkým se dokázala opět postavit na nohy.

„Všechno mohlo být úplně jinak. Ta žena jela ze svatby, kde bylo dalších sto hostů a nikdo jí v řízení nezabránil. Každý z nás může zachránit život, když ve svém okolí nedovolí opilému člověku sednout za volat. Buďte zodpovědní ke svému okolí! Přidejte se ke mně. Zastavme tohle nezodpovědné jednání. NEŘIĎTE POD VLIVEM ALKOHOLU!"

Zdroj: abcnews.go.com Výzva Destiny se začala po internetu velmi rychle šířit a my můžete pomoci alespoň sdílením jejího příspěvku, ať se dostane mezi co nejvíce lidí.

Autor:
Publikováno: 4. 12. 2017 10:02 Nahlásit obsah