Doslova osudová láska - pár až před svatbou zjistil, že spolu "randili" o dost dříve

Doslova osudová láska - pár až před svatbou zjistil, že spolu "randili" o dost dříve Zdroj: smartlystuff.com

Když se Heidi a Ed Savittovi v létě po šestiletém vztahu vzali, nenapadlo by je, že by jejich svatební den mohl být na jednu stranu tak zvláštní a na stranu druhou tak vzrušující.

Jak uvedl deník Daily Mail, Heidi a Ed se poprvé setkali v roce 2011 na univerzitě v Newcastlu v Londýně, kde oba dva studovali. Od té doby se z nich stal nerozlučný pár, který svou lásku minulý rok zpečetil svatbou.

Vrátíme se však o pár let zpátky, do doby, kdy spolu byli čtyři roky a rozhodli se, že seznámí své maminky, Kay Parker a Fionu Savitt. Během společné večeře Kay vyprávěla příběhy, kdy byla Heidi ještě malé děvčátko a dokonce prozradila, že jako malá holčička naprosto milovala plachtění. Poté ještě dodala, že když bylo Heidi šest let, byli na dovolené v Turecku, kde si dívka našla kamaráda. V Turecku strávili dlouhé dva týdny, během kterých se z Heidi a chlapce stali nejlepší kamarádi.

Zdroj: smartlystuff.com Poté, co se Key vrátila z večeře domů, vzpomněla si na chlapcovo jméno – Ed. Začala se prohrabávat starými fotkami z roku 1997 a najednou jí to vše došlo. Musela tuhle radostnou novinu okamžitě zavolat své dceři. Jak se totiž ukázalo, Heidiinou letní láskou nebyl nikdo jiný, než právě její nynější manžel.

Zdroj: smartlystuff.com „Nikdo z nás vůbec nic netušil. Celou tu dovolenou se měli nesmírně rádi a pořád se drželi za ruce, jakoby podvědomě věděli, že si jsou souzení,“ řekla Key.

Zdroj: smartlystuff.com „Když se něco takového dozvíte, je to naprosto šílené. Už od začátku jsem věděla, že je Ed láska mého života a že právě s ním budu už navždy,“ řekla Heidi. Edova maminka je stále, i po svatbě, z tohoto zjištění v šoku. Nedokáže si totiž vysvětlit, jak to, že to do té doby jejich děti nepoznaly nebo nezjistily mnohem dřív.

Zdroj: smartlystuff.com Nyní Heidi a Ed tráví všechny své dovolené v rodinném kruhu se svými maminkami. Je to krásný a neuvěřitelný příběh o tom, že díky lásce se mohou začít dít opravdu kouzelné věci!

Autor:
Publikováno: 20. 2. 2018 08:28 Nahlásit obsah