Dozvěděla se, že její dceru někdo znásilnil. Pravý šok ale přišel, až když jí policie ukázala DNA testy!

Dozvěděla se, že její dceru někdo znásilnil. Pravý šok ale přišel, až když jí policie ukázala DNA testy! Zdroj: tipsviral.org

Někdy nám osud přivede do cesty člověka, který dokáže náš život změnit od základů. Když se totiž 34letá Catherine St. Germain z Colorada rozvedla, myslela si, že už ji nic horšího než tohle nemůže potkat, to se ovšem spletla.

Catherine měla kamaráda, kterého znala dlouhých 20 let a i on v tu stejnou dobu procházel těžkým rozvodem, což bylo něco, co je sblížilo ještě víc. Catherine měla 15letou dceru, Aaron měl dokonce děti tři a pracoval jako policista. Vše se zdálo být dokonalé a bez jediné chybičky, a proto se Catherine rozhodla znovu vdát. Uběhly dva roky a Catherine měla pocit, že nemůže být šťastnější, tedy až do toho osudného dne…

Zdroj: tipsviral.org Ten den jí zavolala policie, aby se okamžitě dostavila na služebnu, a aby nic neříkala svému manželovi. Když dorazila, uviděla svou uplakanou a naprosto zničenou dceru. Podle její výpovědi ji měl právě Aaron znásilnit, ten to ovšem razantně odmítl a osočil Catherininu dceru z toho, že si celý tento incident vymyslela.

Ačkoliv tomu nemohla Catherine uvěřit, nic na světě by ji nepřesvědčilo k tomu, aby své dceři nevěřila. Později i vyšetření potvrdilo, že byla dívka opravdu znásilněná a jen se čekalo na výsledky DNA testu. Mezitím se však Aaron k tomuto hroznému činu přiznal a byl odsouzen k pouhým 90 dnům odnětí svobody a k podmínce, která má trvat 8 let.

Zdroj: tipsviral.org Tak i tak je to opravdu velmi směšný rozsudek, který ani v nejmenším neodčiní bolest, kterou této ženě a dívce způsobil. Proto se Catherine rozhodla svůj a dceřin příběh zveřejnit, aby si svobodné matky daly opravdu velký pozor na to, koho si domů přivedou, a aby vždy věřily svým dětem.

Autor:
Publikováno: 23. 5. 2017 10:25 Nahlásit obsah