Drsní řidiči kamionu pomáhali na svět miminku. Nastaly však komplikace

Drsní řidiči kamionu pomáhali na svět miminku. Nastaly však komplikace Zdroj: mommies.today

Řidiči kamionu si musí poradit v každé situaci. Jsou to ostřílení muži, kteří se jen tak něčeho nezaleknou. Tito dva starší a zkušení profíci si poradili i v tomto případě - pomohli mladé ženě přivést na svět dítě.

Mladá servírka Kayce, která byla v pokročilém stádiu těhotenství, musela jednoho dne přijít do práce, aby vypomohla za nemocnou kamarádku. Po cestě do restaurace ale začala krvácet a dítě se chystalo na svět. V restauraci bylo jen pár hostů, které Kayce neznala, mezi nimi i dva řidiči kamionu, Peter a Fred. Když celá vystrašená Kayce přiběhla, okamžitě jí přispěchali na pomoc.

Zdroj: youtube.com Oba pánové si počínali s nevšední rozvahou a situaci zvládali jako opravdoví profesionálové. Rozdělili si úkoly a snažili se mladou maminku uklidnit. Fred telefonoval na tísňovou linku a podle instrukcí zdravotníků naváděl Petera, který pomáhal se samotným porodem.

Zdroj: youtube.com Když mělo miminko už hlavičku venku, Peter si všiml, že je něco špatně, protože hlavička nebyla růžová ale modrá. Ano, miminko mělo kolem krčku omotanou pupeční šňůru a dusilo se. Peter přikazoval Kayce, aby přestala tlačit a rychle miminku pomohl.

Zdroj: youtube.com Jeho okamžitá reakce byla jediná možná. Zatlačil drobečka zpět do maminčina těla. Takovýto zákrok je velmi riskantní a vyžaduje naprostou soustředěnost a jemnost, ale Peter vše zvládl s naprostým přehledem. Nikdy nic podobného nedělal a samotný porod ani nikdy neviděl. Díky svému odhodlání a vyrovnanosti zachránil život jak mladé matce, tak i jejímu dítěti. Když se dítě konečně narodilo a začalo plakat, všichni včetně šťastné maminky věděli, komu vděčí za tento zázrak. “Nemám rád dětský křik, ale toto byl jeden z nejkrásnějších zvuků, které jsem kdy slyšel,“ řekl sám Peter.

Všichni s ním jistě souhlasí, není nic krásnějšího na světě než první pláč dítěte a radost matky, která přivedla na svět své živé a zdravé miminko.

Autor:
Publikováno: 5. 11. 2018 11:15 Nahlásit obsah
Loading...