Facebookem se šíří vánoční video se smutným poselstvím: Připravte si kapesníky

Facebookem se šíří vánoční video se smutným poselstvím: Připravte si kapesníky Zdroj: Dailymail.co.uk

Facebookem se doslova jako lavina aktuálně šíří vánoční video, které pojednává o tom, jaké to je ztratit během svátků milovaného člověka. Tento krátký film s velmi smutným poselstvím rozplakal už miliony lidí po celém světě. Britský video producent Phil Beastall jej za pouhých 50 liber natočil už v roce 2014, video se však proslavilo až teď.

Miliony uživatelů Facebooku právě dojímá k slzám smutné vánoční video s příznačným názvem Love is a Gift. Na video citlivěji reagují hlavně ti, kteří v minulosti ztratili někoho blízkého a zvlášť v době Vánoc na něj častěji vzpomínají.

Zdroj: Dailymail.co.uk "Myslím si, že se lidem můj krátký film líbí hlavně proto, že má v sobě příběh, který je jim blízký. K tomu, abyste něco takového natočili, rozhodně nepotřebujete velký rozpočet. Jde v prvé řadě o sílu příběhu, který přenáší poselství," říká autor dojemného vánočního videa, britský video producet Phil Beastall, který si při natáčení v roce 2014 vystačil s pouhými 50 librami. Ačkoli tento krátký film vznikl už před 4 roky, začal se virálně šířit až teď - a to díky Facebooku. 

Pokud v sobě najdete sílu, zkuste si vánoční video Love is a Gift přehrát. Upozorňujeme ale, že se asi neubráníte slzám.

Autor:
Publikováno: 27. 11. 2018 16:11 Nahlásit obsah