Její přítel ji brutálně napadl. Když se to dozvěděl její otec, přesně věděl, jak má zakročit...

Její přítel ji brutálně napadl. Když se to dozvěděl její otec, přesně věděl, jak má zakročit... Zdroj: http://www.heroviral.com/

O domácím násilí se dlouhou dobu raději nemluvilo, jenže vždy mezi lidmi bylo, je a bude. Naštěstí v dnešní době díky internetu a sociálním sítím přestává být toto téma tabu a oběti se začínají se svými příběhy svěřovat, aby ukázaly ostatním, že v tom nejsou samy!

Chelsea Simmon, teprve 20letá dívka z Missouri, byla surově zbita svým přítelem. Následkem tohoto napadení Chelsea na jedno oko oslepla. Její přítel zmizel a naivně si myslel, že na něj policie nepřijde. To se ale šeredně spletl! Otec Chelsey Mark Zack údajně nabídl 500 dolarů jako odměnu tomu, kdo mu poskytne jakékoliv informace o bývalém příteli své dcery, který se jmenuje Cedric Powe a je mu 27 let.

Zdroj: www.heroviral.com Nevlastní matka Chelsey vypověděla, že ji měl Cedric škrtit tak dlouho, dokud neomdlela. Poté se vrátil zpátky a začal ji dusit znovu a dupat jí po hlavě. Mezi svými kamarády je Cedric známý pod přezdívkou Moe a podle svědků by se měl skrývat na jižní straně St. Louis.

Zdroj: www.heroviral.com Otec Chelsey je odhodlaný násilníka najít a předat ho policii, aby i on dostál spravedlnosti a jeho dcera byla v naprostém bezpečí. Lékaři totiž potvrdili, že Chelseu dělilo od smrti jen opravdu málo a z tohoto incidentu bude mít doživotní bolesti a následky.

Zdroj: www.heroviral.com Cedric byl již v minulosti zatčen za domácí násilí a odsouzen k jednomu roku vězení. Příběh je o to děsivější, protože Chelsea a Cedric spolu měli dítě a ani to jej nezastavilo před tím, aby ji takto surově zmlátil. Naštěstí byl ale zatčen a čelí obvinění z pokusu o vraždu a jeho kauce byla stanovena na půl milionu dolarů.

Zdroj: www.heroviral.com Podle průzkumů je v České republice obětí domácího násilí každá šestá žena. Může to být i vaše známá, sousedka, žena, kterou potkáváte denně v obchodě. Všímejte si svého okolí a třeba i vy dokážete někomu pomoci.

Autor:
Publikováno: 7. 1. 2017 19:59 Nahlásit obsah