Její přítel ji napadl a brutálně zmlátil. Nikdo nečekal, co ještě po tom všem přijde!

Její přítel ji napadl a brutálně zmlátil. Nikdo nečekal, co ještě po tom všem přijde! Zdroj: heroviral.com

Je velmi smutné, kolik příběhů domácího násilí se denně objeví. My vám dnes ale přinášíme jeden opravdu neobvyklý, protože většina násilníků svých činů, alespoň před soudem, lituje. Jenže až si přečtete, co tento muž přede všemi řekl, budete stejně rozhořčení jako všichni v soudní síni.

James McCourt, kterému je teprve 19 let, zavřel svou 18letou přítelkyni Kelsie Skillen v jejich bytě v Glasgow poté, co se vrátili v noci domů. Také odpojil internet a vzal jí mobilní telefon, aby si nemohla zavolat pomoc. Následně ji začal mučit a bít. Toto týrání trvalo dlouhé 4 hodiny, do té doby, dokud James neodešel na záchod. Z posledních sil se Kelsie zvedla a ze svého tabletu zavolala o pomoc své mamince.

Zdroj: heroviral.com Zdroj: heroviral.com James u soudu vypověděl, že to udělal kvůli tomu, že mu odmítla dát cigaretu a podle něj na to měl právo. James dostal 21 měsíců vězení a i po uplynutí trestu bude ještě následujících 8 měsíců pod dohledem. Také se nesmí ke Kelsie přiblížit, ani ji po dobu 5 let nijak kontaktovat.

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 26. 1. 2017 12:28 Nahlásit obsah