Jejich 3letou holčičku už chtěli lékaři odpojit od přístrojů. Teď chce matka varovat všechny rodiče!

Jejich 3letou holčičku už chtěli lékaři odpojit od přístrojů. Teď chce matka varovat všechny rodiče! Zdroj: heroviral.com

Když se chystá oslava narozenin, nesmí chybět spousta jídla, sladkostí a mimo jiné i popkorn, který děti přímo milují. Jenže napadlo by vás někdy, že tato pochutina může být pro dítě i nebezpečná?

Alison Lawson se rozhodla oslavit své narozeniny jen v kruhu rodiny, kdy se celý den se svými dětmi a manželem Patrickem náramně bavila. Až do té chvíle, kdy se její 3letá dcera Mirranda začala dusit popkornem.

Okamžitě zavolali záchranku. Bohužel v nemocnici v Mirrandiných ústech nic nenašli, proto předpokládali, že malý kousek popkornu uvízl v průdušnici.

Zdroj: heroviral.com Tím, že Mirranda nemohla dýchat, upadla do bezvědomí. Její srdce však pořád tlouklo a Mirranda byla odkázána na přístroje. Lékaři i rodiče přesto pořád doufali v to, že se Mirranda jednoho dne probudí.

Zdroj: heroviral.com Lékaři udělali několik testů, které ukázaly, že i přesto, že Mirrandino tělo je stále naživu, uvnitř již nežije a jediné co ji udržuje při životě, jsou právě ony přístroje. Lékaři se proto rozhodli Mirrandu od přístrojů odpojit, s čímž však rodina zásadně nesouhlasila a nemocnici dala k soudu. Ten trval půl roku a bohužel stav Mirrandy se nijak nezměnil.

Ačkoliv soud nikdy nerozhodl, Mirranda zemřela v listopadu v roce 2016.

Zdroj: heroviral.com Tento příběh berte jako varování. Varování, jak lehce může takto malé dítě přijít o život. Některé potraviny nejsou pro děti vhodné a i přesto jim je dáváme. Nepodceňujte zdraví svých dětí!

Autor:
Publikováno: 5. 1. 2017 11:49 Nahlásit obsah