Jen díky třem slovům zachránil 5leté holčičce život, když se ji neznámý muž snažil unést...

Jen díky třem slovům zachránil 5leté holčičce život, když se ji neznámý muž snažil unést... Zdroj: dailymail.co.uk

Celý tento incident se odehrál 25. srpna ve městě Manheime v Pensylvánii, kdy si teprve 5letá Jocelyn Rojasová hrála před domem své babičky, pochopitelně pod dozorem své matky, která ji sledovala z okna. Jocelyn jen na malý moment zmizela za rohem, když si šla pro své kolo a právě na tomto místě na ni čekalo opravdové nebezpečí.

Když se po několika minutách Jocelyn nevracela, vyběhla její matka před dům a začala ji hledat. Za rohem však uviděla jen její kolo a hračku, Jocelyn tam ovšem nebyla.

Zdroj: dailymail.co.uk Jaimee, matka Jocelyn, okamžitě zavolala na policii, která během chvilky na místo dorazila a začala s hledáním. Do hledání malé dívenky se zapojili i hasiči a místní obyvatelé, mezi kterými byl i 15letý Temar Boggs. Tento odvážný chlapec si vypůjčil kolo a společně se svým kamarádem začali prohledávat ulice města. Když projížděli jednou z ulic, všimli si velmi drahého auta, které ale vypadalo poněkud ztraceně.

Temara a jeho kamaráda proto napadlo auto sledovat a zjistit, kdo jej řídí. Přijeli k autu blíž a všimli si, že na sedadle spolujezdce sedí malá Jocelyn. Temara nenapadlo nic jiného než na holčičku zakřičet: „Já tě vidím!“. Jen těmito třemi slovy řidiče a zároveň i únosce šokoval natolik, že měla Jocelyn čas na útěk.

Zdroj: dailymail.co.uk Temar dívku posadil na kolo a odvezl ji pryč do bezpečí, kde policii i do detailu popsal 63letého únosce, kterého policie později dopadla. Temar se svým kamarádem se poté stali místními hrdiny a dostali i pochvalu od šéfa místního policejního sboru, Neila Harkinsna.

Autor:
Publikováno: 10. 10. 2017 10:09 Nahlásit obsah