Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Jen při pohledu na ni byli všichni zhnusení. Jeden se odhodlal a stalo se něco neuvěřitelného!

Znáte tento příběh? Je dojemný a pojednává o poutu člověka a zvířete. Všichni místní jí říkali Ošklivka. Toulavá kočka, která přespávala ve sklepě a hnusila se všem na okolo. Zbožňovala hlavně tři věci: bojovat o holý život, pojídat odpadky a lásku lidí, kteří bezmezně milují vše živé. Podívejte, jak to všechno dopadlo...

Spojení těchto tří okolností a život na ulici na ní zanechaly nesmazatelné stopy. Za prvé měla jen jedno oko. V místě druhého oka mělá viditelnou díru. Na stejné straně své hlavy neměla také jedno ucho. Její levá noha nevypadala také na první pohled vábně, jako by byla v minulosti zlomená a srostla pod neobvyklým úhlem, a proto vždy vypadala, jako by při došlápnutí rotovala z místa na místo. Svůj ocas na svých cestách ztratila a zůstal jí trčet jen krátký pozůstatek, který byl v neustálém pohybu.

Ošklivka byla šedá a kromě jizev na hlavě měla pruhy po celém těle, které doplňovaly její vzhled válečníka. Jednoho dne se naše Ošklivka rozhodla poctít svou návštěvou dva psy husky, kteří žili v nedalekém sousedství. Ale psi bohužel neopětovali její pocity a s radostí se na malé stvoření vrhli. 

"Slyšel jsem ji hlasitě mňoukat a rozhodl se podívat, co se stalo. Bohužel, když jsem tam přiběhl, uvědomil jsem si, že její život se blíží ke konci", svěřil se muž, který byl pozorovatelem osudů této ulice. Ošklivka ležela v louži, její zadní tlapy byly prohnuté a zepředu místo kožešiny byla obrovská rána. "Zvedl jsem ji a chtěl jsem ji vzít domů, slyšel jsem její těžké dýchání, které přecházelo do chraptění. Viděl jsem, jak se trápí. Uvědomil jsem si, jak ji to musí hrozně bolet. Její život nadobro skončil..."

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 20. 4. 2017 15:31 Nahlásit obsah