Když byla těhotná, ani jednou nešla k lékaři. Potom jí udělali ultrazvuk a nemohli uvěřit, že ještě žije!

Když byla těhotná, ani jednou nešla k lékaři. Potom jí udělali ultrazvuk a nemohli uvěřit, že ještě žije! Zdroj: siberiantimes.com

Snad každá žena, která otěhotní, pravidelně dochází na preventivní prohlídky ke svému gynekologovi, aby se ujistila, že je ona i miminko naprosto v pořádku. Jenže to, co se stalo v nemocnici ve městě Barnaul v Rusku, nemá obdoby…

Na konci měsíce března se v nemocnici objevila 31letá žena, která již byla ve vysokém stupni těhotenství. Žena si přála zůstat v utajení, proto bohužel nemůžeme zveřejnit její jméno. Lékaři, kteří ji ošetřovali, však vypověděli, že se jim žena svěřila s tím, že lékařům nedůvěřuje, a proto nikdy u žádného nebyla ani v období svého těhotenství.

Zdroj: siberiantimes.com Vyhledat lékařskou pomoct se rozhodla až ve chvíli, když ucítila silnou bolest a zdálo se jí, že s jejím nenarozeným dítětem je něco v nepořádku a přišla se jen ujistit, zda probíhá vše tak, jak má. Když jí ovšem lékař udělal ultrazvukové vyšetření, aby se podíval na plod, najednou na obrazovce uviděl něco, na co nejspíš nikdy nezapomene!

Zdroj: siberiantimes.com V případě této ženy se totiž jednalo o mimoděložní těhotenství, což znamená, že dítě celou tu dlouhou dobu nerostlo v děloze, ale v dutině břišní. Toto těhotenství bývá zpravidla bráno jako velmi rizikové, protože ohrožuje na životě matku i dítě a většinou se lékaři přiklání k interrupci.

Proto lékaři neváhali ani minutu a provedli císařský řez. Naštěstí vše dopadlo v pořádku a ženě se narodila krásná a především zdravá holčička, která dostala jméno Veronika, což v překladu znamená „vítězství“.

Zdroj: siberiantimes.com Tento příběh by měl být varováním pro všechny nastávající maminky, které by někdy dostaly podobný nápad jako právě tato žena v příběhu. Kdyby do nemocnice vůbec nepřišla, celý tento příběh mohl dopadnout úplně jinak a je jen zázrak, že ona i její holčička jsou v naprostém pořádku.

Autor:
Publikováno: 25. 5. 2017 12:01 Nahlásit obsah