Koupila své 3leté dceři kosmetickou sadu líčidel. Ta po jejich použití skončila v nemocnici...

Koupila své 3leté dceři kosmetickou sadu líčidel. Ta po jejich použití skončila v nemocnici... Zdroj: facebook.com

Většina malých holčiček po vzoru své maminky touží po líčidlech, a právě z tohoto důvodu jsou na trhu dostupné kosmetické výrobky, které jsou přímo určené pro tyto malé parádnice. Bohužel ne všechny jsou ale kvalitní a místo zkrášlení mohou slečnám způsobit nemalé kožní problémy.

Kylie Cravens je maminkou Lydie, která toužila malovat si oči a rty právě jako ona. Tak moc si to přála, až se Kylie rozhodla své dcerce koupit dětskou sadu, která obsahovala rtěnku a oční stíny. Bohužel však Kylie sáhla po výrobku, který neměl žádnou certifikaci...

Lydie se těmito produkty s nadšením okamžitě namalovala, ovšem po chvíli se dostavila silná alergická reakce, kvůli které musela být tato teprve 3letá holčička hospitalizována v nemocnici. Během chvilky jí opuchly oči i rty a trpěla opravdu silnou bolestí, která jí nedovolovala oči a rty ani otevřít.

Zdroj: facebook.com Kosmetická sada, kterou Kylie koupila, byla vyrobena v Číně a obsahovala šest chemikálií, které tuto agresivní alergickou reakci způsobily.

Zdroj: facebook.com

Zdroj: facebook.com Kylie následně příběh své holčičky zveřejnila na internetu, aby varovala všechny ostatní maminky před riziky, které se za těmito produkty skrývají. Holčička se naštěstí pomalu zotavuje a my doufáme, že brzy na tuto nepříjemnou zkušenost zapomene. 

Autor:
Publikováno: 6. 4. 2018 10:30 Nahlásit obsah
Loading...